گیفت کارت
گیفت کارت

Elder Scrolls Legends هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی است

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱

Elder Scrolls Legends ماه‌ها است که در مرحله بتا به سر می‌برد اما حال بتسدا به‌صورت رسمی اعلام کرده که بازی انتشار یافته است.

شما می‌توانید هم‌اکنون Elder Scrolls Legends را برروی رایانه‌شخصی خود دانلود کنید. این بازی به‌صورت رایگان است اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای در آن وجود دارد.

بتسدا در بیانیه رسمی خود در رابطه با عرضه Elder Scrolls Legends چنین گفت:

پس از چندین ماه که Elder Scrolls Legends در نسخه بتا به سر می‌برد و ده‌ها هزار مشکل آن حل شد و بهبود یافت، امروز برچسب بتا از Elder Scrolls Legends حذف می‌شود و بازی به‌صورت رسمی انتشار می‌یابد.

بازی برای آیپد اپل در ۲۳ مارس انتشار می‌یابد. همچنین در ۲۳ آپریل بازی Elder Scrolls Legends اولین به‌روزرسان عظیم خود را دریافت می‌کند. در ادامه سیر اتفاقات آینده عنوان Elder Scrolls Legends را می‌بینید:

  • ۲۳ مارس عرضه Elder Scrolls Legends برروی آیپد اپل
  • پنجم آپریل عرضه به‌روزرسان بزرگ Fall of the Dark Brotherhood
  • در ماه آپریل عرضه برای تبلت‌های اندرویدی
  • در ماه مه تعامل با توییچ، قابلیت مشاهده بازی‌های دیگران، بخش Gauntlet
  • بهار عرضه برای سیستم عامل مک
  • تابستان عرضه برای تلفن‌های هوشمند

نسخه تلفن‌های همراه بازی که در تابستان عرضه می‌شود حاوی به‌روزرسان‌های بازی نیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر در E3 امسال اعلام می‌شود. به‌روزرسان بزرگ بازی که با نام The Fall of the Dark Brotherhood شناخته می‌شود حاوی یک بخش داستانی نیز خواهد بود. داستان بازی قبل از اتفاقات Elder Scrolls V: Skyrim خواهد بود. این بسته به‌روزرسان را می‌توانید به وسیله ارز داخل بازی یا مبلغ ۲۰ دلار خریداری کنید. بازی‌بازان Elder Scrolls Online هم در صورت خرید این بسته Doom Wolf را در بازی خود دریافت می‌کنند.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید