مدیر ایکس‌باکس از عنوان معرفی نشده بزرگی می‌گوید

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲

فیل اسپنسر، مدیر ایکس‌باکس، از عنوان معرفی نشده عظیمی می‌گوید.

با نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول پروژه اسکورپیو بسیاری می‌خواهند ببینند که این کنسول قدرتمند با چه بازی‌هایی انتشار پیدا می‌کند.

اخیرا فیل اسپنسر در پادکستی که توسط وب‌سایت IGN منتشر شده است، شرکت کرده. در این پادکست IGN سوالات بسیاری را از رئیس ایکس‌باکس پرسید. در یکی از پاسخ‌های خود فیل اسپنسر به بازی AAA انحصاری بزرگی اشاره کرد.

… برای کسانی که فکر می‌کنند من یک بازی AAA عظیم را در جیب پشتی خودم پنهان کرده‌ام و قرار است در E3 امسال نشان دهم و سپس در پاییز همین سال هم انتشارش بدهم باید بگم … بله ممکنه اتفاق بیوفته!

در ادامه اسپنسر اطلاعات بیشتری را اشتراک نگذاشت اما اطمینان داد که شما قدرت اسکورپیو را در زمان انتشار خواهید دید.

من حقیقتا اعتماد کاملی به بازی‌هایی که می‌خواهیم همزمان با عرضه اسکورپیو انتشار دهیم، دارم. وقتی بازی‌بازان کیفیت اجرایی بازی‌ها را برروی اسکورپیو ببینند، به‌صورت کاملا واضح تفاوت کیفیت اسکورپیو با هر کنسول دیگری که در بازار هست را می‌بینند و من این را می‌دانم که محتوای جدید می‌تواند قدرت آن را نشان دهد.

از طرفی عرضه اسکورپیو با طرز سنتی عرضه کنسول‌های بازی متفاوت است. در عرضه سنتی کنسول‌ها باید همزمان با عرضه کنسول حدود پنج بازی انحصاری انتشار دهیم اما اینبار متفاوت است. اسکورپیو بخشی از خانواده ایکس‌باکس است و تمامی بازی‌های موجود برروی خانواده ایکس‌باکس برروی اسکورپیو نیز قابل بازی است.

پروژه اسکورپیو قرار است در E3 امسال به‌صورت رسمی معرفی شود. البته فیل اسپنسر به علاقه خود از معرفی کنسول در نمایشی جداگانه نیز صحبت کرده است. این کنسول در تعطیلات امسال عرضه می‌شود. شما می‌توانید تصویر تبلیغاتی جدید اسکورپیو را در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید