تماشا کنید: اطلاعاتی درباره به‌روزرسانی بهاری عنوان Homefront: The Revolution

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۹

نیرو‌های مقاومت به پنسیلوانیا رسیده اند. شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) جزئیاتی را درباره به‌روز‌رسانی بهاری عنوان Homefront: The revolution، اعلام کرد.

در عنوان Homefront: The revolution، جنگ بین نیروهای چریکی و گروه KPA است که در حال تصرف ایالات متحده آمریکا هستند. شما باید گروه مقاومت را در برابر اشغال‌گران تشکیل دهید و جرقه‌های آتش انقلاب را به راه بیاندازید.

محتوای اضافی Beyond the Walls، آخرین قطعه از محتوای بخش بازی تک‌نفره است که در این به‌روزرسانی، به بازی اضافه می‌شود. این محتویات اضافی، جنگ را به پنسیلوانیا و در میان نیروهای KPA می‌برد. نیروهای مقاومت درحال تلاش هستند برای اینکه از آخرین دژ خود محافظت کنند تا پس از شکست دومین انقلاب آمریکایی‌ها، فرو نپاشد. ظاهرا نیروهای مقاومت در شرایطی قرار دارند تا بشود آنها را به سمت خارج کردن نیروهای KPA از سرزمین‌شان، رهبری کرد.

  • به عنوان اتان بردی (Ethan Brady) در یک ماموریت که به عنوان آخرین شانس رهایی آمریکا از دست این اشغالگری ترسناک است، بازی کنید.
  • به فراتر از دیوارهای شهر فیلادلفیا عبور کنید و به مناطق روستایی پنسیلوانیا سفر کنید.
  • با نیروهای ناتو ارتباط برقرار کنید و نقشه‌ی شجاعانه‌ی آنان برای نابودی همیشگی نیروهای KPA را کشف کنید.

طرفداران این عنوان می‌توانند نسخه آزمایشی این عنوان را تجربه کنند. در این نسخه شما قابلیت تجربه ۴ ساعت از گیم‌پلی این عنوان را دارید و هم‌چنین به‌طور نامحدود به حالت مقاومت و آنلاین مشارکتی دسترسی دارید.

بهبودهایی که در ادامه آنها را ذکر می‌کنیم برای دستگاه پلی‌استیشن ۴ پرو است:

  • بازی اصلی با کیفیت ۱۴۴۰p ارائه می‌شود و تمام عناصر HUD/UI نیر در حالت ۴K ارائه می‌شوند؛ هم‌چنین با ارائه برترین کیفیت تصاویر در تلوزیون‌های ۴K، و تصاویر شفاف و نمونه در تلوزیون‌های HD، روبه‌رو خواهیم شد.
  • محتویات محبوب ایستر اگ اکنون با کیفیت ۴K ارائه می‌شود.
  • کارایی نرخ فریم، بهبود بیشتری را دریافت کرده است.
  • همچنین وصله (پچ) سونی نیز پشتیبانی HDR را برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو اضافه کرده است.

عنوان Homefront: The revolution بر روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و هم‌چنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. بسته‌ی Beyond The Walls برای دارندگان بسته الحاقی Homefront رایگان است و هم‌چنین می‌توانید آنرا با قیمت ۱۲٫۹۹ دلار به صورت جداگانه خریداری نمایید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید