گیفت کارت
گیفت کارت

The Lost Legacy حاوی بزرگ‌ترین مراحل داستانی در سری Uncharted است

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶

عنوان موردانتظار Uncharted: The Lost Legacy قرار است به‌زودی برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شود. Uncharted: The Lost Legacy حاوی بزرگ‌ترین مراحل داستانی در سری Uncharted خواهد بود.

در جدیدترین مصاحبه‌ای که گیم اینفورمر با استودیوی ناتی داگ داشت، خبر از آن رسید که The Lost Legacy بزرگ‌ترین مراحل داستانی را دارد که بزرگ‌تر از جزیره ماداگاسکار است. در ادامه به این نکته اشاره شد که بازی‌باز به ادامه بازی از یک مسیر مجبور نمی‌شود بلکه راه‌های مختلفی در برابر اوست.

منطقه‌ای که بازی در آن جریان دارد، منطقه‌ای روستایی است که به ما اجازه می‌دهد حس واقعی ماجراجویی را درآن پیاده کنیم. برای همین طراحی مراحل بازی کاملا با آنچه که تا به‌حال انجام داده‌ایم متفاوت است و اینبار بازی شما را راهنمایی به رفتن مسیری نمی‌کند بلکه شمایید که انتخاب می‌کنید.

هر قسمت The Lost Legacy مضمون خاص خود را دارد و قسمت غربی بازی هم برروی آبشارها و بالارفتن از صخره‌ها تمرکز دارد. جیپ بازی آنچارتد ۴ هم به The Lost Legacy برمی‌گردد.

کارگردان The Lost Legacy ادامه داد که ناتی داگ تا به‌حال محتوای اضافی با چنین جرئیات و مدت زمانی نساخته است.

آیتم‌های بسیاری برای جمع آوری وجود دارد، سلاح‌های جدید، انیمیشن‌های تازه و دیالوگ‌های جدید که بین شخصیت‌ها اتفاق می‌افتد.

کلویی، شحصیت بازی The Lost Legacy، همانند دریک دارای یک دفترچه برای یادداشت اطلاعات بدست آمده نیست و به‌جای آن از یک تلفن هوشمند استفاده می‌کند.

دفترچه یه‌جورایی فقط متعلق به دریک بوده و نمیخواستیم به کلویی هم دفترچه بدیم.

همچنین به این نکته اشاره شد که ناتی داگ شخصیت‌های دیگری را نیز برای حضور در The Lost Legacy در نظر داشته است. سم، سال، نیتین و دخترش کسی از جمله شخصیت‌هایی بودند ناتی داگ در نظر داشت در The Lost Legacy حضور داشته باشند. ناتی داگ سپس ایده حضور سالی را رد کرد چرا که سن و سالی از او گذشته بود و گیم‌پلی را تحت تاثیر قرار می‌داد از طرفی ایده رفتن به گذشته سالی هم رد شد چراکه سالی عضو نیروی دریایی بوده و به‌نظر ناتی داگ جذابیتی ندارد. ایده حضور کسی هم بخاطر این رد شد که ناتی داگ حس کرد گذاشتن یک تفنگ در دست نوجوان حس درستی نمی‌دهد.

بازی با حضور کلویی و نادیا بهترین انتخاب بود چراکه نیازی نبود بندهای زیادی را بهم دیگر گره دهیم.

در ادامه به این نکته اشاره شد که ناتی داگ مشغول کار برروی بازی بزرگ و به عظمت Uncharted 5 بوده که سپس برای تمرکز بیشتر برروی The Last of Us Part II کنار گذاشته شد.

داستان بازی The Lost Legacy درباره این است که نادیا و کلویی به‌دنبال پیدا کردن آیتم‌ خاصی هستند که توسط مردم هندی برای بزرگداشت خدایان ساخته شده. ناتی داگ درباره فضای بازی و مردمان هم اعلام داشت که آن‌ها تمرکز زیادی برروی این بخش گذاشته‌اند تا همه‌چیز تخیلی باشد تا به دین یا مردم خاصی توهین نشود.

The Lost Legacy به شما دسترسی بخش چندنفره Uncharted 4 و بخش Survival modes را می‌دهد. هنوز قیمت The Lost Legacy مشخص نشده است. کسانی که نسخه Uncharted 4 Digital Deluxe Edition یا the Explorer’s Pack را تا ۱۲ دسامبر خریده باشند به The Lost Legacy به‌صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید