بازی The Division دو بسته گسترش دهنده رایگان در سال ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
بازی The Division دو بسته گسترش دهنده رایگان در سال ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد

شرکت یوبیسافت به‌تازگی اعلام کرده است که در سال جاری قرار است دو بسته گسترش‌دهنده رایگان برای بازی The Division منتشر شود.

یوبیسافت چندی پیش طی بیانیه‌ای عنوان کرده بود که ساخت بازی جدید Avatar هیچ تاثیر منفی بر روی ادامه پشتیبانی از بازی The Division نخواهد داشت و همانطور که مشاهده می‌کنید یوبیسافت قصد دارد با حمایت از عناوین منتشر شده و عنوان جدید در حال ساخت استودیوی Massive Entertainment، سالی پر از محتویات اضافی، عناوین جدید و بروزرسانی‌های مختلف را برای طرفداران خود رقم بزند.

مدیر ارتباطات شرکت یوبیسافت، آقای Giancarlo Varanini در این باره عنوان کرده است:

استودیوی بازیسازی Massive با سرعت غیرقابل باوری در حال توسعه و یشرفت می‌باشد، خبر ساخت و توسعه بازی Avatar برای همگان یک خبر جدید تلقی میشد اما برای ما اینگونه نبوده است. ساخت بازی جدید Avatar مدتی بوده که در مرحله طراحی و توسعه قرار داشت. استودیوی Massive نسبت به زمانی که بازی The Division منتشر شده بود، بسیار بزرگ تر و باتجربه تر شده است. نکته دومی که باید ذکر کنم این است که تیم سازنده بازی The Division همچنان با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد، این یک اتحاد بین دو استودیوی مجزا می‌باشد، استودیوی بازیسازی Massive در کشور سوئد و استودیوی بازیسازی Ubisoft Annecy در کشور فرانسه واقع شده است.

اولین بسته گسترش دهنده جدید بازی The Division که هنوز نام‌گذاری نشده است بیشتر بر روی رویداد‌های بازی و فعالیت کاربران تمرکز دارد و دومین بسته گسترش‌دهنده بازی نیز قرار است محوریت آن بر روی محتوای اضافی داستانی و ماموریت‌های بیشتر باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید