گیفت کارت
گیفت کارت

ثبت‌نام نسخه آزمایشی بازی Quake Champions آغاز شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
ثبت‌نام نسخه آزمایشی بازی Quake Champions آغاز شد

بنابر اعلام سازندگان بازی Quake Champions، ثبت‌نام نسخه آزمایشی محدود این بازی آغاز شده است.

به تازگی شرکت Bethesda و شرکت id Software اعلام کرده‌اند که در حال حاضر ثبت نام برای شرکت کنندگان در نسخه آزمایشی محدود بازی Quake Champions در وبسایت رسمی بازی آغاز شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این لینک مراحل ثبت نام را انجام بدهند.

بازی Quake Champions دارای محیطی رقابتی میدانی در سبک شوتر اول شخص می‌باشد. قرار است این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود و سازندگان این وعده را به طرفداران پر و پاقرص این بازی داده‌اند که رقابتی سرشار از هیجان را تجربه خواهند کرد، همچنین گیم‌پلی بازی به گونه‌ای است که بازیبازان بر اساس مهارت‌های خود در سبک و شیوه بازی کردن به پیروزی‌های بیشتری خواهند رسید.

این بازی فهرستی از شخصیت‌های منحصر به فرد با توانایی های خاص خود را خواهد داشت که به شما اجازه می‌دهد به روش دلخواه خود به مبارزه با حریفان بپردازید.

بازی Quake Champions بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد، هنوز تاریخ دقیق برای عرضه این بازی از سوی سازندگان مشخص نشده است. به‌نظر می‌رسد نسخه آزمایشی محدود بازی Quake Champions طی چند ماه آینده آغاز شود و در دسترس کاربران انتخاب شده قرار بگیرد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید