سرمایه گذاری مجدد شرکت Funcom در بازی Conan Exiles

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳
سرمایه گذاری مجدد شرکت Funcom در بازی Conan Exiles

شرکت بازیسازی Funcom برنامه خود را برای توسعه بیشتر بازی Conan Exiles مشخص کرده است، این بازی جهان باز که درسبک بقا می‌باشد هم‌اکنون در مرحله Early Access قرار دارد و اینطور که به‌نظر می‎رسد شرکت سازنده تصمیم دارد تا در همین مرحله یک عملکرد بسیار خوبی را در بازی Conan Exiles بجای بگذارد تا در زمان عرضه نهایی بازی طرفداران با یک عنوان بسیار بهتر و کامل‌تری مواجه شوند، به همین منظور شرکت Funcom حدود ۵ الی ۱۰ میلیون بودجه جدید را برای توسعه بیشتر این بازی در نظر گرفته است.

بازی Conan Exiles در تاریخ ۳۱ ماه ژانویه سال جاری وارد مرحله Early Access شده بود، در همان ماه اول انتشار حدود نیم میلیون نسخه از بازی به فروش رفت و درست بعد از یک ساعت از انتشار بازی در فروشکاه استیم آمار فروش بازی به یک میلیون نسخه رسید، در واقع تمامی بودجه مصرفی برای ساخت بازی Conan Exiles در کمتر از یک هفته برای شرکت Funcom تامین شد.

شرکت Funcom با در نظر گرفتن بودجه ۵ الی ۱۰ میلیون دلاری خود برای بازی Conan Exiles قصد دارد شش محتوای بزرگ را در قالب بروزرسانی‌های جدید در دسترس بازیبازان قرار دهد. لازم به ذکر است که بنابر اعلام سازندگان پیش‌نمایش بازی قرار است در سه ماه سوم سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر شود و پس از آن نسخه نهایی بازی در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در قسمت زیر نکات کلیدی بازی Conan Exiles را می‌توانید مطالعه کنید:

  • شیوه‌های جنگی مختلف: بازیکنان می‌توانند به پناهگاه‌های یکدیگر با استفاده از ماشین‌های جنگی قدرتمند نظیر منجنیق‌های آتشین حمله کنند و یا جسد‌های پوسیده را مخفیانه در پناهگاه‌های دشمنان جاسازی کنند تا بدین ترتیب بیماری کشنده طاعون در آن مکان گشترش یابد.
  • حملات ناگهانی: گروه‌های جنگندگان از پیش تعیین شده در بازی بصورت ناگهانی به زمین‌هایی که تبعیدشدگان در آن حضور دارند حمله خواهند کرد و به ویران کردن پناهگاه‎ها خواهند پرداخت. بازیبازان باید مواضع دفاعی خود را در برابر این حملات بیرحمانه آماده نگه‌دارند، همچنین امکان حمله به این گروه‌ها نیز وجود دارد تا در صورت پیروزی هدایا و آیتم‌های ارزشمندی به شما تعلق بگیرد.
  • سوارکاری: شما از سوارکاری بر روی اسب‌ها و شترهای رام شده در زمان مبارزات بسیار لذت خواهید برد همچنین می‌توانید از کرگدن و یا فیل‌ها برای درهم شکستن دیوارهای دشمنان خود استفاده کنید.
  • سحر و جادو: از نیروی تاریک و سیاه جادوهای مختلف استفاده کنید، شیاطین و جسد افراد مرده را دوباره زنده کنید تا بدین ترتیب یک ارتش بزرگ از اسکلت را برای خود فراهم سازید. استفاده از سحر و جادو در دنیای بازی Conan Exiles بسیار خطرناک، تاریک و پیچیده است.
  • سیستم حاکم در پناهگاه‌ها: یک شهر زنده و پویا بسازید، جایی که به دستور شما افرادتان مشغول نگهبانی، حفاظت، ساخت و ساز و … خواهند شد. جاده‌های جدیدی بسازید، یک برنامه‌ریزی دقیق برای افرادتان تنظیم کنید و پناهگاه خود را سر و سامان دهید.
  • مناطق کوهستانی: نقشه موجود بازی نقشه بسیار وسیعی است و شامل مناطق کوهستانی نیز خواهد شد، در این مناطق موجودات جدید زندگی می‌کنند، شما نیاز به زره‌های جدید دارید و با ادیان و درجه حرارت متفاوتی روبرو خواهید شد.
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید