نسخه ژاپنی PaRappa the Rapper Remastered در تاریخ ۲۰ آپریل منتشر می‌شود

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

شعبه ژاپن و آسیا شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، اعلام کرده که عنوان PaRappa the Rapper Remastered در تاریخ ۲۰ آپریل (۳۱ فروردین ۱۳۹۶)، به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی در کشور ژاپن منتشر می‌شود. این عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴، به هنگام عرضه ۱۸۰۰ ین قیمت خواهد داشت.

علاقمندانی که این عنوان را از شبکه پلی‌استیشن ژاپن پیش‌خرید کنند، ۶ آواتار جدید از این عنوان برای استفاده در شبکه پلی‌استیشن دریافت خواهند کرد. در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده توسط شرکت سونی پیرامون عنوان PaRappa the Rapper Remastered را مطالعه نمایید.

اطلاعات کلی

بازی نمادین و موزیکال PaRappa The Rapper در سبک هیپ‌ هاپ، با عنوان PaRappa the Rapper Remastered، به سمت نسل جدیدی از بازیکنان در پلی‌استیشن ۴ می‌آید. ساخته شده با همکاری موسیقی‌دان معروف و چند رسانه‌ای ماسایا ماتسورا (Masaya Matsuura) و هنرمند محبوب نیویورکی رودنی گرینبلت (Rodney Greenblat)، سری PaRappa The Rapper حدود ۲۰ سال پیش بر روی پلتفرم پلی‌استیشن منتشر شده، و عموما از آن به عنوان بنیان‌گذار سبک بازی‌های موزیکال و ریتمی یاد می‌شود. سبکی که تا به امروز همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. PaRappa the Rapper Remastered، نسخه کلاسیک این عنوان را با تصاویر گرافیکی با کیفیت -که فراهم آورنده تکسچر و وضوح خطوط بهتر بوده-، کیفیت صدای سی‌دی مانند، پشتیبانی از تروفی‌ها و ویژگی‌های کنترلی جدید، به‌روزرسانی کرده است!

PaRappa را در ماجراجویی‌های موزیکال و به‌روزرسانی شده او برای تلویزیون‌های با کیفیت امروز همراهی کرده، در حالی که او سعی دارد با رپ خواندن خود را در دل عشق رویاییش Sunny Funny، جا دهد.

ویژگی‌های کلیدی

  • جزییات گرافیکی تازه برای بازیکنان امروزی – با استفاده از قدرت پلی‌استیشن ۴، PaRappa و دوستانش با کیفیت گرافیک و تمیزی که تا امروز دیده نشده‌، به تصویر کشیده می‌شوند. در حالی که این عنوان مجددا از ابتدا برای تلویزیونی‌های با فرمت تصویر ۱۶:۹ بازسازی شده، و در دو کیفیت تصویر ۴K و ۱۰۸۰ پردازش خواهد شد.
  • کیفیت آهنگ‌ها برابر با سی‌دی‌های امروزی – بازیکنان با شنیدن صدای این عنوان که از ابتدا به صورت دیجیتالی و بدون فشرده‌سازی بازسازی شده‌ است، سر‌های خود را همراه با موسیقی پخش شده تکان می‌دهند.
  • سبک گرافیکی منحصر به فرد – انیمیشن‌های موجود در سبک گرافیکی دو بعدی و له شده این عنوان، شخصیت‌های جالب و بامزه را با یک خط داستانی طنز، ترکیب می‌کنند.
  • گیم‌پلی ریتمی – در گیم‌پلی اعتیاد‌آور زمانی‌بندی شده و ریتمی این عنوان حرفه‌ای شوید.
  • کنترل جدید این عنوان از ویژگی‌های دوال شاک ۴ (DualShock 4) استفاده می‌کند
  • ضرب آهنگ را احساس کنید – دسته بی‌سیمی دوال شاک ۴، یک مترونوم ثابت برای هر آهنگ فراهم کرده، تا به بازیکنان کمک نماید که حس کنند چه هنگام باید در جواب شخص مقابل رپ بخوانند.
  • ضرب آهنگ را مشاهده کنید – نماد بازیکن بعد از فشار دادن هر دکمه در طول گیم‌پلی بزرگ شده، تا با فراهم کردن یک بازخورد تصویری، بازیکنان را در انجام بازی یاری برساند.

علاوه بر این عنوان، دو بازی LocoRoco Remastered و Patapon Remastered نیز قرار است در سال جاری میلادی در کشور ژاپن، به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شوند. در ادامه می‌توانید تصویر کاور هر سه عناوین را مشاهده کنید.

شایان ذکر است که هر سه عنوان مذکور برای عرضه در مناطق آمریکای شمالی و اروپا نیز تایید شده‌اند. هرچند هنوز نسخه‌های غربی این عناوین تاریخ عرضه دقیقی ندارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید