کوجیما از ابتدا نورمن ریداس را برای Death Stranding در نظر داشته است

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰

زمانی که هنوز هیدئو کوجیما در شرکت کونامی حضور داشت، در حال ساخت بازی جدیدی از سری Silent Hill با مشارکت گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) و نورمن ریداس (Norman Reedus) بود که علاقه‌مندان مشتاقانه منتظر آن بودند؛ اما همانطور که مطلع هستید این پروژه در نهایت لغو شد و کوجیما نیز از کونامی خارج شد. وی در حال حاضر به صورت کاملاً مستقل از شرکت کونامی در حال سخت بازی جدید خود تحت عنوان Death Stranding است که قرار است ستاره‌ی سریال The Walking Dead نیز در آن حضور داشته باشد. کوجیما اخیراً ابراز داشت که از همان ابتدا تصمیم به حضور نورمن ریداس در بازی مذکور داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کوجیما در این خصوص در گفتگو با وبلاگ آمریکای پلی‌استیشن بیان کرد:

هنگامی که من مستقل شدم و در ذهن خود به نخستین بازی خود فکر می‌کردم، نورمن ریداس را برای بازی در نقش شخصیت اصلی آن در نظر داشتم. نورمن ریداس از همان ابتدا به عنوان شخصیت پایه‌ی شخصیت نمایش داده شده، در نظر گرفته شده بود.

کوجیما همچنین معتقد است که استفاده از بازیگران و ستاره‌ای هالیوود در بازی‌های ویدئویی در آینده به یک استاندارد تبدیل خواهد شد. وی در این زمینه گفت:

من احساس می‌کنم که این روش (کار کردن با بازیگران و ستارگان هالیوودی) در بازی‌های ویدئویی در آینده تبدیل به یک استاندارد خواهد شد. خلق فیلم‌ها و بازی‌های ویدئویی مشابه این بازی، فرآیند ساخت بسیار مشابهی دارند.

در ادامه زمانی که از کوجیما در خصوص استفاده‌ی بیشتر از بازیگران هالیوودی در بازی Death Stranding پرسش شد، وی از پاسخ دادن به این پرسش امتناع کرد. بازی مورد انتظار Death Stranding قرار است که در زمانی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد. اگرچه احتمال عرضه‌ی این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز وجود دارد چراکه کوجیما اوایل رونمایی از این بازی از احتمال عرضه‌ی آن برای این پلتفرم سخن گفته بود.

کوجیما چندی پیش در خصوص آزادی عملی که Death Stranding در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد نیز صحبت کرد که از این نشانی می‌توانید اطلاعات بیشتری از این مورد کسب کنید. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش شایعات حضور استفانی ژوستن در این بازی بار دیگر تقویت شد. کوجیما همچنین ابراز داشت که تاریخ عرضه‌ی این بازی را در ذهن خود مشخص کرده اما تصمیمی به گفتن آن به صورت عمومی ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید