گیم‌استاپ: نینتندو سوییچ یکی از قویترین فروش‌های روز عرضه در چند سال اخیر را داشت

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۴

با وجود فروش ضعیف و ناامید کننده کنسول Wii U، به نظر می‌رسد تعداد زیادی از هواداران نینتندو برای تهیه کنسول نینتندو سوییچ در اولین روز عرضه آن، در فروشگاه‌ها حاضر شدند.

تهیه کنسول نینتندو سوییچ در حال حاضر کار بسیار دشواری است. اگر شما یکی از افرادی بوده باشید، که به هنگام آغاز پیش‌ فروش‌های این کنسول در ماه ژانویه آن را پیش خرید نکردید، به احتمال بسیار زیاد جمعه گذشته هنگام عرضه رسمی این کنسول، دشواری زیادی برای پیدا کردن آن کشیده‌اید. به نظر می‌رسد با وجود شکست تجاری نینتندو با کنسول Wii U، جمعه گذشته هواداران این شرکت دسته دسته برای تهیه کنسول جدید و ترکیبی نیمه خانگی/نیمه دستی آن‌ها، راهی فروشگاه‌ها شده‌اند.

یکی از مسئولان اجرایی فروشگاه‌های آمریکایی زنجیره‌ای و بزرگ گیم‌استاپ، اعلام کرده که نینتندو سوییچ یکی از قویترین کنسول‌های عرضه شده از لحاظ فروش و تقاضای خرید توسط مشتریان، در چند سال اخیر بوده است. آقای اریک برایت (Eric Bright)، مدیر ارشد شرکت گیم‌استاپ در بخش تجاری، در مصاحبه با سایت گیم‌ رنت در مورد روز عرضه نینتندو سوییچ چنین گفته است.

شب گذشته فروشگاه‌های ما در سراسر کشور مملو از مشتریانی بودند، که نمی‌توانستند برای تهیه نینتندو سوییچ خود صبر کنند. ما حتی مشتریانی داشتیم که از صبح روز عرضه (صبح جمعه) جلوی در‌های فروشگاه صف گرفته‌، تا شاید یکی از افراد خوش شانسی باشند که یکی از کنسول‌های خریداری شده توسط ما برای مشتریان عادی (خرید‌های برای پیش‌خرید کنندگان در نظر گرفته نشده و برای فروش عادی در فروشگاه تهیه می‌شوند)، را بدست آورده و خریداری می‌کنند. این یکی از قویترین و موفقترین عرضه کنسول‌ها برای شرکت گیم‌استاپ در چند سال گذشته است. برای آن دسته از هوادارانی که هنوز به دنبال نینتندو سوییچ می‌گردند، نگران نباشید ما به زودی تعداد بیشتری برای فروش می‌آوریم. و ما مطمئن هستیم که تعداد زیادی از هواداران پس از تهیه کنسول خود تمام شب را مشغول بازی کردن با نینتندو سوییچ خود بوده، و صبح نیز به دلیل «آنفولانزای بازی کردن» از کار خود مرخصی گرفته‌، تا همچنان به بازی کردن با نینتندو سوییچ ادامه دهند.

در حالی که سخنان و انتقادات بسیاری در مورد کم بودن بازی‌های نینتندو سوییچ به هنگام عرضه آن مطرح شده بود، به نظر می‌رسد که نهایتا این موضوع از اهمیت چندانی برخوردا نبوده است. کنسول‌های نینتندو سوییچ تقریبا در همه مناطق به صورت کامل فروخته شده‌اند، و همانطور که آقای برایت گفتند به زودی تعداد بیشتری از آنان نیز در فروشگاه‌ها قرار می‌گیرند. هنوز نمی‌توان با اطمینان در مورد موفقیت یا عدم موفقیت کنسول نینتندو سوییچ پس از شکست تجاری Wii U نظر داد، هرچند با توجه به فروش روز اول این پلتفرم، به نظر می‌رسد نینتندو سوییچ قدم اولش را محکم برداشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید