تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Ghost Recon: Wildlands منتشر شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

چندی پیش تریلری جدید از بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands منتشر شد که بر روی تنظیمات گرافیکی و تنوع آن ها در نسخه رایانه‌های شخصی تمرکز دارد. 

تقریبا دو روز دیگر تا انتشار یکی دیگر از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری یعنی عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands باقی مانده است که به تازگی شاهد انتشار تریلری جدید پیرامون این بازی هستیم.

حال این ویدئو تازه که در مورد تنظیمات گرافیکی و حالت‌های مختلف آن در بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands، منتشر شده است، بر روی یک سیستم دارای کارت گرافیک Geforce GTX فیلم برداری شده است و از کیفیت ۴K و نرخ بالای ۶۰ فریم برخوردار است.

همان طور که گفتیم، بیشتر تمرکز این ویدئو بر روی تنظیمات گرافیکی این بازی است، مانند تنظیمات HBAO+ ( برای به نمایش در آوردن مطلوب تر سایه ها )، نورپردازی حجمی و یک ویژگی دیگر با نام turf tech که به گیاهان، درخت‌ها و جنگل‌های محیط این بازی مربوط است که می‌توانند در گرافیک نمایشی آن ها تاثیر بسزایی داشته باشند.

در سویی دیگر شرکت انویدیا (Nvidia)، ویژگی دیگری با نام Ansel در اختیار بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands گذاشته است که سبب می‌شود بازیکنان بتوانند از بازی خود فیلم تهیه کنند و آن را به اشتراک بگذارند.

در ادامه شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، توضیح داد که این عنوان از محدودیت خاصی برای نرخ فریم در نسخه رایانه‌های شخصی برخوردار نیست و بازیکنان می‌توانند تعداد بیشتری از تنظیمات گرافیکی دیگری را در بازی خود اعمال کنند.

عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands در تاریخ ۷ مارس یعنی ۱۷ اسفند، برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده یا دانلود نمایید:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید