ساخت بازی Avatar تاثیر منفی بر روی پشتیبانی از بازی The Division نخواهد گذاشت

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۷
ساخت بازی Avatar تاثیر منفی بر روی پشتیبانی از بازی The Division نخواهد گذاشت

با توجه به معرفی رسمی بازی Avatar توسط شرکت یوبیسافت، برای بسیاری از طرفداران این سوال به وجود آمده است که آیا روند ساخت این بازی بر روی پشتیبانی از بازی The Division تاثیرگذار خواهد بود یا خیر؟ شرکت یوبیسافت در بیانیه‌ای به این سوال‌ها پاسخ واضحی داده است که در ادامه خبر می‌توانید مطالعه کنید.

اوایل این هفته بود که شرکت یوبیسافت بطور رسمی اعلام کرد سازندگان بازی The Division، استودیوی Ubisoft Massive در حال ساخت یک بازی جدید بر اساس سری Avatar می‌باشد و در این راه این استودیو قرار است با شرکت فیلمسازی جیمز کامرون، Lightstorm Entertainment همکاری کند. به دنبال انتشار این خبر بسیاری از مردم بر این فکر افتادند که ساخت این بازی جدید توسط شرکت سازنده بازی The Division، چه تاثیراتی بر روی بازی Division خواهد داشت، به‌تازگی شرکت یوبیسافت در پاسخ به این سوالات عنوان کرده است که ساخت بازی جدید Avatar توسط یک تیم داخلی کاملا مجزا با تیم سازنده بازی The Division در استودیوی بازیسازی Ubisoft Massive صورت خواهد گرفت و بدین ترتیب حمایت و پشتیبانی از بازی The Division بدون هیچ تغییری ادامه خواهد داشت.

بازی Avatar یک پروژه جدید است که توسط یک تیم اختصاصی در حال طراحی و توسعه می‌باشد و استودیوی Massive درحال حاضر مشغول جمع آوری افراد بااستعداد و کاربلد برای ساخت بازی می‌باشد. شرکت یوبیسافت در این رابطه عنوان کرده است:

توسعه بازی Avatar هیچ تاثیری بر روی روند کاری تیم سازنده بازی The Division نخواهد داشت، ما قصد داریم از بازی‌های خود در مدت زمان طولانی حمایت و پشتیبانی کنیم و ساخت بازی جدید بر برنامه‌های ما نیز تاثیر منفی نخواهد گذاشت. ما در حال حاضر بسیار از این موضوع خرسندیم که تیم سازنده The Division توانسته است این بازی را در طول این مدت تکامل ببخشد، ما از جامعه طرفداران خود نیز نهایت تشکر را می‌کنیم که در دراز مدت از بازی ما حمایت کردند. به طرفداران خود می‌گوییم که منتظر شنیدن اخبار و اتفاقات بیشتر و بهتری در رابطه با بازی The Division در آینده‌ای نزدیک باشید.

اخیرا استودیوی Ubisoft Massive در طی یک بیانیه نیازمندی‌های استخدام خود را اعلام کرده بود که با توجه به لیست منتشر شده مشخص شد که این استودیو به مقدار بسیار زیادی از افراد باتجربه برای کار در بخش‌های مختلف استودیو نیاز خواهد داشت.

استودیوی Ubisoft Massive در کشور سوئد واقع شده است، استودیوی بزرگی که در حال حاضر چیزی حدود ۴۰۰ کارمند در آن مشغول به کار می‌باشند، همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم این استودیو بازهم به فکر استخدام افراد حرفه‌ای بیشتری به منظور کار بر روی بازی Avatar می‌باشد.

لازم به ذکر است که جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی The Division با نام Last Stand به همراه یک بروزرسانی رایگان بزرگ در تاریخ ۲۸ ماه فوریه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در رابطه با بازی جدید Avatar در دسترس نمی‌باشد، می‌دانیم که این بازی قرار است برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شود و هیچ تاریخی از زمان عرضه بازی اعلام نشده و ویدیویی از گیم‌پلی بازی نیز تاکنون منتشر نشده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید