تاریخ انتشار بسته الحاقی They Shall Not Pass برای Battlefield 1 مشخص شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

چندی پیش، تاریخ انتشار بسته الحاقی بازی Battlefield 1 یعنی They Shall Not Pass، مشخص شد. در این هفته ما شاهد انتشار خبر‌های زیادی پیرامون بازی Battlefield 1 بودیم که به می‌توان به یکی کامل‌ترین آن‌ها، یعنی انتشار اطلاعاتی از تمامی بسته‌های الحاقی این عنوان که در آینده منتشر می‌شوند اشاره کرد که می‌توانید در اینجا آن ها را مطالعه کنید.

حال به توجه به تصویری که به تازگی منتشر شده، می‌توانیم متوجه بشویم که بسته They Shall Not Pass، که اولین بسته الحاقی پولی این عنوان است، در تاریخ ۲۸ مارس یعنی ۸ فروردین ۹۶، به صورت انتشار رسمی، و در تاریخ ۱۴ مارس یعنی ۲۴ اسفند، برای دارندگان سیزن پس ۵۰ دلاری بازی منتشر خواهد شد.

تا حدودی می‌توان به این اطلاعات جدید اعتماد کرد و دور از ذهن هم نیست، اما هنوز این اطلاعات به صورت رسمی از سوی سازندگان منتشر نشده است و احتمال تغییرات وجود دارد. همچنین هنوز قیمت خاصی برای خرید این بسته به صورت جداگانه تصمیم گیری نشده است.

اضافاتی که در بسته They Shall Not Passبه این عنوان اضافه خواهند شد:

  • اضافه شدن ارتش فرانسه برای اولین بار در این بازی که طراحی مخصوص خود را خواهند داشت
  • اضافه شدن یک بهموت با نام Char 2C که به صورت یک تانک بسیار بزرگ و قدرتمند با قابلیت جابه‌جایی سریع، به کمک تیم در حال باخت می‌آید.
  • اضافه شدن حالت جدیدی به نام Frontlines که می‌توان آن را مخلوتی از حالت‌های Conquest و Rush تعریف کرد. بازیکنان دو تیم در این حالت برای فتح و تصرف یک نقطه تلاش می‌کنند و باید برای تصرف منطقه‌های بعدی هم به مبارزه با یکدیگر بپردازند
  • افزوده شدن یک کلاس الیت به نام Trench Raider که طبق گفته‌های سازندگان، از تعداد زیادی نارنجک مخصوص و یک سلاح سرد بسیار خاص و قدرتمند برای مبارزه برخوردار است
  • چهار نقشه جدید با محیط‌های متفاوت با نام‌های: Rupture, Verdun Heights, Soissons,Fort de Vaux
  • یک تانک معمولی تازه با عنوان St. Chamond
  • افزوده شدن پنج سلاح گرم جدید برای کلاس‌های اصلی بازی با عناوین: Ribeyrolles 1918 (Assault), Sjögren Inertia (Assault), RSC M1917 (Medic), Lebel Model 1886 (Scout) و Chauchat (Support).
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید