محتوای دانلودی جدید بازی The Division در دسترس کاربران قرار گرفت

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
ساخت بازی Avatar تاثیر منفی بر روی پشتیبانی از بازی The Division نخواهد گذاشت

هفته پیش رو یک هفته بزرگ برای بازی بازی The Division خواهد بود. به‌تازگی شرکت یوبیسافت سومین و آخرین بسته گسترش دهنده بازی شوتر سوم شخص The Division را با نام Last Stand منتشر کرده است.

امروز در تاریخ ۲۸ ماه فوریه به همراه این بسته گسترش دهنده، بروزرسانی شماره ۱٫۶ بازی The Division نیز برای تمامی کاربران عرضه شده است. بسته گسترش دهنده جدید بازی به همراه بروزرسانی آن برای تمامی پلتفرم‌های مقصد در دسترس قرار گرفته است، پیش از این دو بسته گسترش دهنده دیگر با نام‌های Underground و Survival برای بازی The Division منتشر شده بود که این دو بسته در ابتدا برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و پس از آن در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته بود.

بسته گسترش دهنده The Last Stand قرار است Dark Zone‌های بیشتری را در ناحیه شمالی نقشه بازی، چالش‌های جدیدتر و یک حالت جدید در بخش PvP با نام Last Stand را به بازی اضافه کند. حالت جدید بازی فقط در بخش PvP قابل استفاده خواهد بود، در این حالت بازیکنان با استفاده از سیستم matchmaking در دو تیم هشت نفره در مقابل هم قرار خواهند گرفت.

بروزرسانی رایگان شماره ۱٫۶ بازی The Division شرایط جوی جدیدی را در بخش زیرزمین‌ Dark Zone‌ها ایجاد خواهد کرد، اسلحه‌های Exotic و landmarkهای جدیدی به بازی اضافه خواهد شد همچنین شاهد وجود یک جدول رقابتی مخصوص Dark Zone‌ها در بازی خواهیم بود، برای اولین بار در بازی قرار است یک حالت سختی بسیار دشوار با نام Legendary به عنوان یک چالش بسیار طاقت فرسا برای بازیکنان بسیار حرفه‌ای بازی The Division مهیا شود.

آن دسته از بازیبازانی که پیش از این سیزن پس محتواهای دانلودی بازی را با قیمت ۴۰ دلار خریداری کرده بودند این بسته گسترش دهنده جدید را به راحتی در اختیار خواهند گرفت و سایر بازیبازان نیز در صورت علاقه مندی به این بسته می‌توانند با پرداخت ۱۵ دلار آن را خریداری کنند.

در خبری دیگر شرکت یوبیسافت اعلام کرده است که یک نسخه رایگان ( free trial version ) برای بازی The Division در تمامی پلتفرم‌های مقصد منتشر خواهد شد، این نسخه در واقع نسخه کامل بازی است با این تفاوت که بازیکنان فقط می‌توانند تا سطح ۸ در بازی به پیشروی داشته باشند و در واقع ۶ ساعت فرصت دارند تا بازی را تجربه کنند، لارم به ذکر است که اگر شما پس از تجربه این نسخه رایگان نسخه کامل بازی را خریداری کنید تمامی پیشروی‌های شما به بازی اصلی انتقال داده خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید