شرکت Epic Games در حال ساخت ۶ بازی است

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در جریان مصاحبه‌ی اخیرش با وب‌سایت VentureBeat اعلام کرد که در حال حاضر به ساخت و توسعه‌ی ۶ بازی مشغول است. از جمله‌ی این عناوین می‌توان به بازی Fortnite برای رایانه‌های شخصی و همچنین پلی‌استیشن ۴، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی رایگان Paragon و نسخه‌ی جدید و رایگان Unreal Tournament که برای رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد اشاره کرد.

علاوه بر موارد بالا، استودیوی Chair Entertainment شرکت اپیک گیمز، در حال همکاری با استودیوی کارگردان فیلم Star Wars: The Force Awakens جی‌جی آبرامز (JJ Abrams)، یعنی Bad Robot، جهت ساخت بازی Spyjinx برای رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه است.

اپیک گیمز همچنین در حال توسعه‌ی بازی Robo Recall برای هدست واقعیت مجازی Oculus Rift می‌باشد. شایان ذکر است که این استودیو اخیراً از بازی نقش‌آفرینی/تاکتیکی Battle Breakers برای رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه نیز رونمایی کرد.

تیم سویینی (Tim Sweeney)، مدیرعامل شرکت اپیک گیمز، در جریان گفتگو با وب‌سایت VentureBeat، پیرامون رویکرد این شرکت در قبال همکاری با دیگر ناشرین بازی‌های ویدئویی چنین اظهار نظر کرد:

ما مصمم به بازگشت به ریشه‌های خود و ارتباط مستقیم با بازیکنان بدون واسط قرار دادن دیگر ناشرین هستیم. ما در این زمینه بسیار حساسیم. این خیلی خوب است که ساخت یک بازی را به صورت زنده مدیریت کنید و با دریافت بازخورد بازیکنان اقدام به اعمال تغییرات مدنظر کنید. Paragon پس از دریافت بازخوردها از سوی بازیکنان، بسیار تغییر کرده است. این گفت و گوی مستمر (بین بازیکنان و توسعه دهنده) است. این اقدام یادآور روزهای نخست آغاز به کار ماست. اپیک گیمز واقعی همین است.

در جریان این گفت و گو مطلع شدیم که بازی Paragon، موفق به جذب بیش از ۸۰۰ هزار بازیکن شده است.

دونالد موستارد (Donald Mustard) از اپیک گیمز در این رابطه بیان داشت:

ما بسیار از این بابت خوشحالیم. آمار (تعداد بازیکنان) هر ماه افزایش می‌یابد. این مورد آموخته‌های شگفت‌انگیزی را در اختیار ما قرار داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید