گیفت کارت
گیفت کارت

دموی جدیدی برای بازی Downward منتشر شده است

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
دموی جدیدی برای بازی Downward منتشر شده است

به‌تازگی استودیوی بازیسازی Caracal Games یک دموی جدید را برای بازی Downward منتشر کرد و هم اکنون این دمو در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بازی Downward عنوانی اول شخص ماجراجویی می‌باشد که محوریت آن انجام حرکات پارکور در دنیایی بزرگ و آزاد می‌باشد، تاریخ بازی برمی‌گردد به قرون وسطایی و شما به انجام بازی در دوران آخرالزمانی می‌پردازید. شما با انجام حرکات پارکور از خرابه‌های محیط بازی عبور کرده و در تلاشید تا علتی که موجب این بی‌نظمی و آشفتگی شده است را پیدا کنید.

آن دسته از بازیبازانی که علاقه‌مند به تجربه دموی این بازی هستند می‌توانند با مراجعه به صفحه استیم بازی این دمو را دانلود کرده و از آن لذت ببرند. در قسمت زیر نکات کلیدی بازی برای شما ذکر شده است:

پارکور:

تعادل دنیا به هم ریخته است. از تکنیک‌های پرش بر روی دیوارها، بالارفتن از خرابه‌ها و حرکات سرعتی استفاده کنید تا بتوانید از محیط‌های جهش یافته گذر کنید و بتوانید از بسیاری از خطرهای پیش رو جان سالم بدر ببرید.

جست و جو:

آزادانه در دنیای بزرگ بازی به جست و جو بپردازید و از مناظر طبیعی بسیار زیبا لذت ببرید، به جست و جو برای دستیابی به مکان‌های مخفی ادامه بدهید تا با کشف کردن آن‌ها به آیتم‌های مفید و گنجینه‌های ارزشمند دست پیدا کنید.

درگیری:

بیشتر جانداران به هلاکت رسیده‌اند اما بدین معنا نیست که دنیا دیگر جای ساکت و امنی شده است، دشمنان تاریکی به دنبال شما میگردند تا به ماجراجویی شما پایان دهند.

ارتقا سطح:

با کسب کردن مهارت‌های جدید این قابلیت به شما تعلق می‌گیرد تا بتوانید از پرش‌های قوی‌تر و بلندتری استفاده کنید، از یک تیرکمان فراطبیعی بهره خواهید برد، بهره گیری از قابلیت‌های جابجایی مکان و …. استفاده کنید.

آنلاین:

شما به یک سیاره امن دسترسی پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید بصورت آنلاین توانایی‌های خود را در یک جدول رقابتی با سایر بازیبازان به چالش بکشید و هر هفته صاحب آیتم‌ها و محتوای جدیدی شوید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید