بخش چندنفره و سیستم آواتار Final Fantasy 15 با یکدیگر در ارتباط خواهد بود

۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata)، کارگردان بازی Final Fantasy 15، با وب‌سایت پولیگان در خصوص آینده‌ی این بازی گفتگو کرد و در جریان آن اعلام کرد که بخش چند نفره‌ی این عنوان با سیستم آواتار که پیش از این معرفی شده بود، با یکدیگر در ارتباط خواهد بود.

تاباتا با گفتگو با پولیگان، اقدام به اشتراک گذاری اطلاعات جدیدی از بازی موفق Final Fantasy 15 کرد و بیان داشت که بخش چند نفره‌ی این عنوان بخشی از برنامه‌ی بلند مدت استودیوی توسعه دهنده مبنی بر عرضه‌ی بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متعدد برای این بازی است. وی در این خصوص ابراز داشت:

موارد زیادی پیرامون بخش چند نفره‌ی (Final Fantasy 15) وجود دارد که من قادر به گفتن آن‌ها نیستم اما می‌توانم خبر دهم که این حالت، بخشی از بازی اصلی است و در نقطه‌ای از داستان جریان خواهد داشت. به عنوان یکی از ویژگی‌های بخش چند نفره، ما بر روی تجربه‌ی بازی با چهار شخصیت اصلی بازی، تمرکز کمتری نشان دادیم، اما با استفاده از سیستم آواتار بازیکنان قادر به خلق شخصیت‌های خودشان هستند. بنابراین شما و دوستانتان می‌توانید با یکدیگر تجربه‌ی یک سفر مشترک را داشته باشید، این بخش بیشتر پیرامون ارائه‌ی یک تجربه‌ی سفر برای شما در کنار دوستانتان در این جهان خواهد بود.

بخش چند نفره‌ی Final Fantasy 15 جزوی از وقایع اصلی این بازی نخواهد بود و تنها در نقطه‌ای نامشخص از آن جریان خواهد داشت. چندی پیش شاهد نشر شایعاتی بودیم که خبر از جریان داشتن این بخش مابین فصل‌های ۱۳ و ۱۴ این بازی می‌دادند.

لازم به ذکر است که در جریان این مصاحبه، این کارگردان مطرح صنعت بازی‌های ویدئویی، اقدام به ابراز نظر خود پیرامون جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ کرد که از این نشانی می‌توانید از گفته‌های وی مطلع گردید.

بازی زیبای Final Fantasy 15 از روز سه‌شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۶ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. این بازی با واکنش مثبت بازیکنان و منتقدان همراه شد. تاباتا در گذشته اعلام کرده بود که در صورتی که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تصمیم به عرضه‌ی این بازی برای رایانه‌های شخصی بگیرد، شاهد تحقق این مورد حداقل یک سال پس از عرضه‌ی آن برای پلتفرم‌های اصلی آن خواهیم بود. در راستای دیگر اخبار پیرامون بازی Final Fantasy 15، چندی پیش تاریخ در دسترس قرار گرفتن بسته‌ی الحاقی « Episode Gladio» که بازیکنان را قادر می‌کرد تا وقایع شخصیت «گلادیوس» را پیگری کنند، مشخص شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید