فروش پلی‌استیشن وی آر از مرز ۹۱۵,۰۰۰ دستگاه گذشت

۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۳

هدف سونی فروش یک میلیون دستگاه تا ماه آوریل است، پس تا اینجا این هدست شروع خوبی داشته است.

مدیر اجرایی سونی، اندرو هاوس (Andrew House)، طی مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز اعلام کرد که سونی حدود ۹۱۵,۰۰۰ دستگاه هدست پلی‌استیشن وی آر تا تاریخ نوزدهم فوریه به فروش رسانده است. طبق این گزارش، اعضای داخلی سونی برنامه‌ای پیش روی خود دارند که در شش ماهه اول عرضه این دستگاه، بتوانند یک میلیون از آن را بفروش برسانند یعنی تقریباً تا اواسط ماه آوریل (پلی‌استیشن از تاریخ سیزدهم اکتبر سال ۲۰۱۶ عرضه شد). با این میزان فروش، به نظر می‌رسد که آن ها از برنامه زمانی خود جلوتر نیز هستند.

هاوس در مورد موقعیت فروش این دستگاه در ژاپن گفت:

شما قطعاً افرادی را دیده‌اید که بیرون از مغازه‌ها صف کشیده‌اند تا این دستگاه را داشته باشند و یا حتی کسانی که با خالی شدن موجودی فروشگاه‌ها نیز روبه‌رو می‌شوند.

پلی‌استیشن وی آر با قیمتی بین چهارصد تا پانصد دلار عرضه می‌شود که به یک دستگاه پلی‌استیشن ۴ نیز نیازمند است. سونی حدود پتجاه و سه میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ به فروش رسانده است. هاوس اضافه کرد:

اگر پلی‌استیشن وی آر حتی توسط درصد پایینی از دارندگان پلی‌استیشن ۴ خریده شود، باعث فروش بسیار بالای وی آر خواهد شد و این موضوع من را بسیار خوشحال خواهد ساخت.

قبل از آغاز فروش پلی‌استیشن وی آر مدیریت سونی اعلام کرده بود که انتظار دارند چندین هزار دستگاه از آن زمان عرضه خریداری شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید