گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار Snipperclips در ژاپن مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ انتشار Snipperclips در ژاپن مشخص شد

بخش ژاپن شرکت نینتندو رسماً اعلام کرد که بازی Snipperclips یکی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن خواهد بود؛ این عنوان پازل رنگارنگ در روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس ۲۰۱۷ میلادی) از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو برای کنسول نینتندو سوییچ در ژاپن در دسترس قرار خواهد داشت. در همین ماه، شاهد انتشار آن برای غرب نیز خواهیم بود.

روز گذشته مطلع شدیم که دو بازی FAST RMX و Shovel Knight (به اضافه‌ی دو بسته‌ی گسترش دهنده‌ی منتشر شده برای آن) قرار است در روز عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ در غرب در دسترس مخاطبان قرار گیرد. امروز مشخص شد که قرار است یک بازی دیگر به عنوان بازی زمان عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ برای این سیستم در کشور ژاپن از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو در دسترس قرار گیرد که لیست کوتاه بازی‌های زمان عرضه‌ی این سیستم خلاقانه را گسترش می‌دهد. موردی که انتظار می‌رود تا حدی در موفقیت یا عدم موفقیت این کنسول تاثیرگذار واقع گردد.

نینتندو رسماً اعلام کرد که نسخه‌ی دیجیتالی بازی Snipperclips از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو در روز جمعه ۱۳ اسفند (۳ مارس) برای این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی دیجیتالی این بازی ۱٫۶۶۷ یون (واحد پول ژاپن)/۱۵ یورو قیمت خواهد داشت.

بنابراین مشخص شد که بازی Snipperclips یکی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ در بازارهای غربی نظیر آمریکا و اروپا نخواهد بود. اگرچه شرکت نینتندو اعلام کرده است که این عنوان تا پایان ماه مارس میلادی برای این مناطق عرضه خواهد شد.

در این بازی پازل خلاقانه، بازیکنان می‌توانند ضمن برقراری ارتباط با دیگران و همکاری با آن‌ها و استفاده از قدرت تخیلشان، به حل معماهای ساده و پیشرفته‌ی این عنوان با استفاده از برش شخصیت‌های حاضر در بازی و تبدیل آن‌ها به شکلی دیگر، بپردازند. در این بازی که به صورت انفرادی نیز قابل تجربه است بازیکنان می‌توانند حداکثر با سه نفر از دوستانشان به حل معماهای درون بازی و یا دیگر فعالیت‌های قابل انجام آن بپردازند.

از جمله عناوینی که قرار است در زمان عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ در بازار غرب در دسترس قرار بگیرد می‌توان به عناوینی نظیر The Legnd of Zelda: Breath of th Wild، ۱-۲-Switch، Super Bomberman R، Skylanders Imaginators، Just Dance 2017 و Fast RMX اشاره کرد. همانطور که مطمئناً تاکنون مطلع شدید، کنسول مورد انتظار نینتندو سوییچ قرار است از روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس ۲۰۱۷ میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

اسپانسر پوشش E3 2018 فروشگاه اینترنتی دریم کالا - E3 2018 sponsored by DreamKala.com 

   
ADS
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت