عنوان NieR: Automata برای پلی‌استیشن ۴ در ژاپن عرضه شد

۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۹
بازی NieR Automata شاید با اندکی تاخیر برای رایانه‌های شخصی منتشر شود

عنوان NieR: Automata قرار است تا دو هفته آینده در آمریکای شمالی عرضه شود، ولی امروز شرکت اسکویر انیکس این عنوان را در ژاپن عرضه کرد. نسخه دانلود دیجیتالی این عنوان لحظاتی قبل بر روی فروشگاه پلی‌استیشن کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت.

اگر صبر شما به پایان رسیده است، این می‌تواند خبر خوبی برای شما باشد که، نسخه ژاپنی منتشر شده از این عنوان، تنظیماتی برای تغییر کامل متن و صدا به زبان انگلیسی را دارد؛ پس هیچ دلیلی برای صبر کردن وجود ندارد.

تمام چیزی که اکنون نیاز دارید یک حساب اینترنت ژاپنی، با پهنای باند ۴۸٫۲۷ گیگابایت برای دانلود، و همچنین ۱۰٫۶۳۶ که برای شروع بازی لازم است. قیمت این عنوان ۸,۴۲۴ ین با محاسبه مالیات است (می‌شود ۷۴٫۴۲ دلار که یعنی شما باید کمی پول بیشتری پرداخت کنید). در صورتی که شما موارد فوق را دارا باشید می‌توانید این عنوان را از اینجا دانلود کنید.

در حال حاضر ما از تفاوت قابل توجه‌ای بین نسخه ژاپنی و نسخه‌ای که قرار است در آمریکای شمالی عرضه شود، با خبر نیستیم؛ ولی اگر تغییری مشاهده شد، به شما خبر می‌دهیم. توجه داشته باشید که شما باید تمام بسته‌های الحاقی که در آینده برای این عنوان منتشر می‌شوند را از فروشگاه پلی‌استیشن کشور ژاپن خریداری کنید و برای دسترسی به آنها باید بر روی حساب ژاپنی PSN خود بازی کنید.

عنوان NieR: Automata هم اکنون بر روی پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن در دسترس است و در تاریخ ۷ مارس در آمریکای شمالی و هم چنین در تاریخ ۱۰ مارس در اروپا عرضه خواهد شد. عرضه‌ی یک نسخه برای رایانه‌های شخصی نیز برای امسال برنامه‌ریزی شده است، ولی هنوز زمان مشخصی برای عرضه‌ی ویندوز مشخص نشده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید