گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تمام نسخه‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild در فروشگاه‌های آمازون و گیم‌استاپ فروخته شد

تمام نسخه‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild در فروشگاه‌های آمازون و گیم‌استاپ فروخته شد

سال ۲۰۱۱ آخرین سالی بود که یک بازی از سری The Legend of Zelda با نام Skyward Sword منتشر شد. بنابراین طرفداران بی‌صبرانه منتظر عرضه The Legend of Zelda: Breath of the Wild در هفته آینده هستند. در ابتدا قرار بود که این بازی یک عنوان انحصاری برای Wii U باشد اما در نهایت تبدیل به یک بازی همزمان با عرضه برای نینتندو سویچ شد. حال اینطور به نظر می‌رسد که برخی از خرده فروشان تمام نسخه‌هایی که از این بازی داشته اند را به فروش رسانده‌اند.

قابلیت پیش خرید کردن بازی‌ها تبدیل به قسمتی اصلی از فرهنگ بازی‌های رایانه‌ای شده، صرفاً به دلیل اینکه با این روش، خودتان را مطمئن می‌کنید که در روز انتشار بازی یک کپی از آن را خواهید داشت. حال این روز‌ها با پیش‌ خرید کردن بازی‌ها از برخی امتیازات ویژه نیز برخوردار خواهید شد. به ندرت پیش میاید که یک بازی، هر چند بزرگ، قبل از زمان عرضه، تمام نسخه‌هایش به فروش برسد و امروز این خبر عجیب دلیل غافل‌گیری ما بود که دیدیم تمام نسخه‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild به فروش رسیده‌اند. بنابراین کسانی که این بازی را تا قبل از این پیش خرید کرده‌اند توانسته‌اند یک نسخه از این بازی را برای خود تضمین کنند.

حال هر دو فروشگاه آمازون و گیم‌استاپ اعلام کرده‌اند که تمام نسخه‌های قیزیکی این بازی به فروش رسیده‌اند. شما می‌توانید نسخه دیجیتالی این بازی را در هر دوی این فروشگاه‌ها تهیه کنید یا حتی نسخه Wii U این بازی را بخرید، اما نسخه فیزیکی از این بازی برای سویچ در حال حاضر دیگر جایی یافت نمی‌شود. چیزی که کمی عجیب به نظر می‌رسد این است که این بازی توسط خرده فروشان دیگری مانند Best Buy، Target، و Walmart قابل پیش خرید است. پس می‌توان این گونه استنباط کرد که این مشکلی سراسری نیست و فقط بعضی مناطق را شامل می‌شود.

فروشگاه گیم‌استاپ به عنوان فروشگاهی که کم‌تر از بازی‌های نینتندو پشتیبانی می‌کند، شناخته می‌شود اما با این حال این که چرا آمازون هم این حرکت را دنباله روی کرده و نسخه‌های بیشتری از این بازی را عرضه نمی‌کند، کمی عجیب به نظر می‌رسد. با این که تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد که نسخه‌های بسیار کمیاب Master Edition و  Special Edition بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را جایی پیدا کنید، شما می‌توانید این نسخه‌ها را در روز انتشار به صورت فیزیکی تهیه کنید و یا از طریق eShop بدون هیچ نگرانی دانلود کنید.

این بازی در تاریخ سوم مارس سال جاری برای نینتندو سویچ و Wii U عرضه خواهد شد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Great Kratos گفت:

  گفتم احتمال موفقیت این کنسول توی بازار جهانی زیاده یک کنسول عالی همیشه انحصاری های عالی داره اما هیچ کنسولی به پای سونی نمیرسه از لحاظ انحصاری هیچ کنسولی به این حرفم ایمان داشته باشید Yes

  5Thumb up 10Thumb down
 2. دانیال بلزینسکی گفت:

  حتی با وجود عرضه RDR2 هم این بازی شانس خیلی خیلی زیادی برای GOTY داره
  Yes لایک به نینتندو

  10Thumb up 2Thumb down
 3. Nintendo Switch گفت:

  یه نسخه فیزیکی هم براما بزارین اخه یعنی چی دیگه یافت نمیشه

  6Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت