استودیوی کپکام ونکوور ساخت ریبوت Dino Crisis را لغو کرده است

۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۵

بر طبق گفته‌های منبع آگاهی به نام Jawmuncher، شرکت کپکام (Capcom) پیشنهاد ساخت نسخه‌ی ریبوت سری محبوب Dino Crisis را به استودیوی کپکام ونکوور (Capcom Vancouver)، که به خاطر ساخت سری Dead Rising شناخته می‌گردد، داده است که متاسفانه این استودیوی کانادایی این پیشنهاد را رد کرده است.

سری Dino Crisis یکی از عناوین ترسناکی است که در کنار سری Resident Evil به عنوان پایه‌های کنسول پلی‌استیشن شناخته می‌گردند و طرفداران آن هنوز صدای دایناسورها و پازل‌های به یاد ماندنی آن را به خاطر دارند.

اخیراً شایعات جدیدی از سوی منبع داخلی تحت عنوان Jawmuncher در وب‌سایت نئوگف (NeoGaf) منتشر شده است که حکایت از آن دارد که شرکت کپکام فرصت ساخت ریبوت این سری را در اختیار استودیوی کپکام ونکوور خود قرار داده است.

ایده‌ی ساخت نسخه‌ی ریبوت سری Dino Crisis از سال ۲۰۱۳ میلادی ارائه شده است؛ گفته می‌شود که تا پایان آن سال، شرکت کپکام دو حق انتخاب به استودیوی کپکام ونکوور داده است؛ یکی توسعه‌ی نسخه‌ی ریبوت سری Dino Crisis و دیگری ساخت بازی جدیدی تحت عنوان Knights of Aegis که اخیراً اطلاعاتی از آن به بیرون درز کرد.

با توجه به این نکته که از آن زمان تا به حال بیش از ۳ سال می‌گذرد و هنوز هیچ یک از پروژه‌ها رونمایی نشده‌اند، بنابراین این احتمال می‌رود که هر دو پروژه لغو شده باشند. اگرچه باید اشاره کنیم که این خبر تنها یک شایعه است و جهت پی بردن به صحت آن باید منتظر بیانیه‌های رسمی کپکام و کپکام ونکوور در این مورد بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید