Urban Trial Freestyle 2 به‌زودی برای نینتندو ۳Ds عرضه خواهد شد

ممکن است که با سری بازی‌های Urban Trial Freestyle آشنایی داشته باشید، این سری یکی از موفق‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سری‌های موتورسواری شناخته می‌گردد. اخیراً توسعه دهنده‌ی این سری اعلام کرده که دنباله‌ای برای آن در دست ساخت و توسعه دارد که قرار است به انحصاری برای کنسول نینتندو ۳Ds عرضه گردد.

بنابر اعلام رسمی استودیوی Tate Multimedia، بازی Urban Trial Freestyle 2 «به‌زودی» برای کنسول نینتندو ۳Ds عرضه خواهد شد. این عنوان ادامه‌ای بر بازی اصلی این سری است که در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ویتا، پلی‌استیشن ۳ و نینتندو ۳Ds عرضه شد.

مشابه بازی اصلی، در Urban Trial Freestyle 2 نیز بازیکن باید با موتور از موانع متعددی عبور کند و صحیح و سالم به مقصد برسد. از جمله مناطقی که برای این بازی تائید شده است می‌توان به پارک‌های اسکیت‌سواری، بزرگراه‌ها، شهر‌ها، کارخانه‌های صنعتی و حومه‌های شهری اشاره نمود.

بازی Urban Trial Freestyle 2 شامل ۸۰ سطح (Level) و دو حالت Stunt و Time Attack می‌شود. همچنین ویرایشگری برای این بازی در نظر گرفته شده که بازیکنان با استفاده از آن می‌توانند دست به ساخت سطح‌های جدید بزنند و آن‌ها را برای آزمایش به صورت آنلاین در اختیار دیگر بازیکنان قرار دهند. استودیوی Tate Multimedia همچنین تائید کرده است که این عنوان شامل حالت رقابتی زمانی آنلاینی نیز می‌شود که بازیکنان در آن می‌توانند با دوستان خود به رقابت بپردازند؛ بازیکن‌ها همچنین این امکان را خواهند داشت تا به سفارشی‌سازی موتورهای خود با المان‌های متفاوت بپردازند و تصاویر متعددی برای آواتار خود اتخاذ کنند.

تا بدین لحظه، تاریخ انتشار دقیقی از عرضه‌ی Urban Trial Freestyle 2 برای کنسول نینتندو ۳Ds در دسترس نیست؛ اما گفته شده که در سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۱۷ میلادی شاهد انتشار آن برای کنسول موفق نینتندو خواهیم بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید