بازی NieR Automata شاید با اندکی تاخیر برای رایانه‌های شخصی منتشر شود

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، پلتفرم ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
بازی NieR Automata شاید با اندکی تاخیر برای رایانه‌های شخصی منتشر شود

در حالی که بازی NieR Automata قرار است در تاریخ ۷ ماه مارس برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود، هنوز تاریخ دقیقی در رابطه با عرضه بازی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از سوی سازندگان اعلام نشده است و بدین ترتیب به نظر می‌رسد این عنوان با اندکی تاخیر نسبت به نسخه کنسولی خود روانه بازار شود.

اخیرا تهیه کننده بازی NieR Automata در طی یک استریم عنوان کرده بود نسخه‌ای که قرار است در شبکه استیم برای فروش منتشر شود شاید بنابر دلایلی با اندکی تاخیر مواجه گردد. در حالی که شرکت PlatinumGames مشغول کار بر روی نسخه رایانه‌های شخصی این بازی می‌باشد، آقای Yosuke Saito اعلام کرده است که دو شرکت PlatinumGames و Square Enix به کمی وقت نیاز خواهند داشت تا بر روی یک سری از مسایل امنیتی نسخه رایانه‌های شخصی بازی تمرکز بیشتری کنند، او در ادامه صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که عناوینی که اخیرا برای این پلتفرم منتشر شده‌اند در زمان عرضه با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اند و شرکت PlatinumGames نسبت به جلوگیری از این دست اتفاق‌ها حساسیت بالایی از خود نشان خواهد داد.

Yosuke Saito در بخش پایانی صحبت‌های خود عنوان کرد که این تاخیر یک تاخیر دراز مدت نخواهد بود و جای نگرانی وجود ندارد ولی این موضوع قطعی است که نسخه رایانه‌های شخصی بازی NieR Automata در یک زمان با نسخه کنسولی آن منتشر نخواهد شد.

پیش از این اخباری مبنی بر استفاده از قفل امنیتی Denuvo بر روی نسخه رایانه‌های شخصی بازی NieR Automata به گوش می‌رسید، حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا شرکت Square Enix از این قفل امنیتی استفاده خواهد کرد یا خیر.

 

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید