گزارش کار توسعه‌ی نسخه واقعیت مجازی برای عنوان Fallout 4

۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

سال گذشته، در طی مراسم E3، شرکت بتسدا (Bethesda) تایید کرد که یک نسخه واقعیت مجازی (VR) برای عنوان نقش‌آفرینی موفق خود یعنی عنوان Fallout 4، در دست توسعه دارد. ما در طی چند ماه گذشته اخبار زیادی درباره این نسخه نشنیدیم، ولی اینگونه به نظر می‌رسد که توسعه‌ی این نسخه دارد به خوبی پیش می‌رود.

در مصاحبه با گلیکسل (Glixel)، درباره توسعه نسخه واقعیت مجازی عنوان fallout 4؛ تاد هاوارد از شرکت بتسدا تایید کرد که همه چیز دارد به خوبی پیش می‌رود. با اینکه هنوز تعدادی کار مانده است که باید انجام شود، ولی این توسعه به حدی رسیده است که بشود از ابتدا تا انتهای این عنوان را در واقعیت مجازی تجربه کرد.

Fallout دارد عالی پیش میرود. خیلی کارها است که باید انجام شود، ولی به طور فوق العاده‌ای هیجان انگیز است. ما درحال کار کردن بر روی تمام این عنوان هستیم. شما هم اکنون می‌توانید این نسخه از این عنوان از اول تا آخر تجربه کنید، و تمام این نسخه از نظر رابط و همه‌چیز دیگر به خوبی عمل می‌کند.

تاد هاوارد به چالش‌های توسعه نسخه واقعیت مجازی عنوان Fallout 4 نیز اشاره کرد؛ هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و فقط درحالیکه رابط به خوبی کار می‌کند، ولی هنوز باید بر روی افزایش سرعت در نقل و انتقالات کار شود. سرعت نقل و انتقالات یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌ها برای غلبه بر عنوان‌های واقعیت مجازی است.

این عنوان اکنون تقریبا در دستان شماست، و ما سعی می‌کنیم تا آنطور که شما انتظار دارید بر روی آن کار کنیم. این حقیقت وجود دارد که تیراندازی آهسته‌تر در بسیاری از عنوان‌ها به ما کمک کرده است، ولی ما از قابلیت .V.A.T.S استفاده می‌کنیم که به شما امکان متوقف کردن و یا آهسته‌تر کردن دنیا را می‌دهد. من به شما اطمینان می‌دهم که قابلیت .V.A.T.S در واقعیت مجازی عالی است. ما عاشقش هستیم.

قبول دارم که نقل و انتقالات مطمئنا بخش سخت این کار است. دادن اندازه و میزان دنیایی که در عنوان Fallout 4 شما روی آن حرکت می‌کنید، خیلی مشکل است زیرا شما این عمل را خیلی زیاد انجام می‌دهید. اکنون ما داریم از قابلیت دوربری (تلپورت) استفاده می‌کنیم و خیلی خوب عمل می‌کند، ولی در حال آزمایش بر روی حالات دیگر نیز هستیم.

هنوز اطلاعاتی راجع به زمان عرضه نسخه واقعیت مجازی این عنوان در دست نیست؛ ولی در صورت انتشار هرگونه خبر از این عنوان ما آن را سریعا در اختیارتان قرار می‌دهیم. پس منتظر شنیدن خبرهای بعدی باشید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید