تاریخ انتشار Psycho-Pass: Mandatory Happiness برای رایانه‌های شخصی اعلام شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷

قطعا انیمه Psycho-Pass آنقدر طرفدار دارد که ساخت یک بازی ویدیویی از آن، قابل انتظار باشد. بازی این انیمه با نام Psycho-Pass: Mandatory Happiness مدتی است که ساخته و برای کنسول‌های سونی منتشر شده است اما خبر خوب برای بازی‌بازان رایانه‌های شخصی این است که تاریخ انتشار این عنوان برای این پلتفرم اعلام شد.

طی نشست خبری اخیر شرکت NIS America، این شرکت اعلام کرد که بازی Psycho-Pass: Mandatory Happiness در تاریخ ۲۴ آوریل سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی Psycho-Pass: Mandatory Happiness یک عنوان رمان گرافیکی است و گیم‌پلی خاصی ندارد اما داستانی که تعریف می‌کند، قطعا برای طرفداران انیمه جذاب خواهد بود. نسخه رایانه‌های شخصی این بازی قرار است در تاریخ اشاره شده، در شبکه استیم منتشر شود.

عنوان Psycho-Pass: Mandatory Happiness هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا در غرب در دسترس است. در این عنوان بازی‌بازان باید در نقش دو شخصیت جدید با نام‌های مامور Takuma Tsurugi و بازرس Kugatachi Nadeshiko پرونده‌های جنایی را در دنیای پسا مدرن بازی حل کنند و در همین جریان، آن‌ها به سمت گذشته‌های خود کشیده می‌شوند.

بازی با این که تنها یک رمان گرافیکی است، اما گزینه‌ها و آزادی عمل خوبی را در دسترس بازی‌باز قرار می‌دهد و چگونگی حل پرونده‌ها و پیشروی در مراحل مختلف را به عهده او می‌گذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید