تاریخ انتشار عنوان Danganronpa V3 مشخص شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵

به تازگی تاریخ انتشار عنوان Danganronpa V3، که تنها برای پلی استیشن ۴ و ویتا منتشر می‌شود، اعلام شد. این عنوان ابتدا در آمریکای شمالی و سپس با چند روز تأخیر در اروپا منتشر خواهد شد.

سومین قسمت از سری Danganronpa، که Killing Harmony نام گرفته است، چهارم مهر ماه سال ۹۶ در آمریکای شمالی و سه روز بعد از آن، در روز هفتم مهر ماه، در اروپا عرضه خواهد شد. در Killing Harmony با شانزده شخصیت جدید همراه خواهید شد که در مدرسه‌ای گیر افتاده‌اند. هدف اصلی شما در این بازی حل کردن معمای قتل‌ها است و در کنار آن مینی گیم هایی را نیز تجربه خواهید کرد.

توسعه دهنده‌ی این عنوان سازندگان خوش ذوق NIS America هستند که علاوه بر توسعه دهندگی، به نشر عناوین نیز در عرصه‌ی بازی های ویدیویی مشغول هستند. NIS به تازگی اعلام کرده است که عنوان Disgaea 5 را برای نینتندو سوییچ در خرداد ماه منتشر خواهند کرد. عنوان Cladun Returns: This Is Sengoku، از ساخته‌های NIS، نیز در همین ماه برای اولین بار به غرب خواهد رفت. NIS America علاوه بر Cladun Returns، پنج بازی دیگر نیز برای مخاطبان غربی خود در نظر گرفته‌است که در چند ماه آینده شاهد عرضه آن‌ها خواهیم بود.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید