گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تهیه کننده Samurai Warriors: Spirit of Sanada توضیح می‌دهد که چرا بازی برروی ۱ کلن تمرکز می‌کند

اخبار بازی ها
تهیه کننده Samurai Warriors: Spirit of Sanada توضیح می‌دهد که چرا بازی برروی ۱ کلن تمرکز می‌کند

اوسامو میدا (Osamu Mieda)، تهیه کننده بازی Samurai Warriors: Spirit of Sanada، به تازگی در یک بلاگ پست در وب‌سایت پلی‌استیشن توضیح می‌دهد که چرا سازندگان تصمیم گرفتند تا در نسخه اخیر سری با قدمت Samurai Warriors، تنها برروی یک کلن خاص تمرکز کنند.

آقای میدا دو دلیل می‌آورد که چرا این کلن خاص، توجه آن‌ها را به خود جلب کرده است. اولین دلیلی که میدا ارایه می‌کند این است که کلن Sanada حالت ارتجاعی خاصی دارد و تلاش‌ها و سختی‌های بسیاری را برای بقا از سر گذرانده‌اند. میدا به نکته جالبی اشاره می‌کند و می‌گوید که در آن زمان، سامورایی‌ها با شکست خوردن در یک مبارزه، دست به خودکشی می‌زدند اما قوم Sanada عقیده داشتند که باید تا زمانی که عمر اجازه می‌دهد، زندگی کرد؛ این باور و عقیده در تمام افراد قوم وجود دارد. این عقیده حتی در پرچم‌ها و بنرهای آن‌ها نیز نمایان است که شامل شش سکه طلا می‌شود؛ شش سکه طلایی که بهای عبور کردن یک روح مرده در زندگی پس از دنیا است.

دلیل دوم آقای میدا، این است که تمرکز بر یک کلن به سازندگان این اجازه را می‌دهد تا برروی شخصیت Yukimura Sanada تمرکز کنند که به «شیطان نبرد قرمز» نیز معروف است و یکی از قدرتمند ترین مبارزان در تاریخ ژاپن شناخته می‌شود. آقای میدا امیدوار است که بازی‌بازان در طول بازی با شخصیت Yukimura از طریق تجربه داستان و قدرت او، ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، بازی‌بازان می‌توانند سرانجام با شخصیت Mayasuki Sanada بازی کنند که پدر Yukimura است. نقش Mayasuki در طول داستان بازی این است که به بازی‌بازان نشان داده شود که کلن Sanada چگونه به قدرت رسیده است.

در آخر پست آقای میدا، ایشان تصاویری از کاستوم‌های جدید بازی Samurai Warriors: Spirit of Sanada را به اشتراک گذاشتند که برای کسانی که بازی را پیش خرید کنند، در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید این تصاویر را در زیر مشاهده کنید. عنوان Samurai Warriors: Spirit of Sanada در تاریخ ۲۶ ماه مه سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Old Gamer Amir گفت:

    کاشکی یه بازی مشتی هم از روی مامور مخفی حاکم بزرگ و دوستان میساختن. Big Frown

    3Thumb up 3Thumb down
  2. Reza..GOW گفت:

    چه قد رو ps2 بازی میکردیم اینو Cry Cry

    8Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت