گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 در سال ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد

اخبار
بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 در سال ۲۰۱۷ در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد

دو شرکت Aksys Games و Arc System Works هر دو در توییتر رسمی خود تائید کردند که بازی Guilty Gear Xrd Rev 2، که به‌روزرسانی‌ای برای Guilty Gear Xrd Rev محسوب می‌شود، در نهایت برای آمریکای شمالی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

پیش از این گزارشی مبنی بر احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی غربی Guilty Gear Xrd Rev 2 در آمریکای شمالی منتشر کردیم. حال شرکت Aksys Games تائید کرده است که Guilty Gear Xrd Rev 2، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی قبلی این سری، برای پلتفرم‌های مقصدش در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. متاسفانه این شرکت در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی برای این نسخه مشخص نکرده است.

این بسته‌ی گسترش دهنده در قالب نسخه‌های متفاوتی عرضه خواهد شد. شرکت ناشر این عنوان تائید کرده است که نسخه‌ی فیزیکی آن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و شامل هر دو محتوای Guilty Gear Xrd-Sign- و Xrd-Revelator- می‌شود. به همین منوال، شاهد انتشار محتواهای مذکور به صورت جداگانه نیز خواهیم بود. گفته می‌شود این بازی شامل شخصیت‌ها، حرکت‌ها و قسمت‌های جدید در بخش داستانی و بهبود بخش آنلاین آن می‌شود.

بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 در بهار سال جاری میلادی به صورت دیجیتالی به عنوان یک به‌روزرسانی برای بازی اصلی برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر خواهد شد. هچنین قرار است شاهد انتشار نسخه‌ی فیزیکی آن به صورت یک بازی جدا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز باشیم.

در این نسخه ضمن شخصیت‌های جدید و گسترش بخش داستانی، شاهد گسترش بخش آرکید و متوازن شدن نحوه‌ی مبارزه‌ی برخی شخصیت‌های نسخه‌ی اصلی خواهیم بود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت