محتوای جدیدی برای Star Wars: Battlefront برنامه‌ریزی نشده است

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵

بازی Star Wars: Battlefront یکی از عناوین بحث برانگیز سال ۲۰۱۵ میلادی بود که برای پلتفرم‌های همچون پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. اگرچه این بازی به خوبی ساخته شده بود و بخش‌های صداگذاری و گیم‌پلی نسبتاً خوبی داشت، اما از نظر محتوا، کمبودهای فراوانی در آن احساس می‌شد. پس از عرضه‌ی Star Wars: Battlefront به بازار، تعدادی بسته‌ی الحاقی برای آن منتشر کرد که محتوای جدیدی از جمله نقشه‌های متعدد و حالت‌های مختلف به آن اضافه می‌کند. ناشر این سری، الکترونیک آرتز، در حال حاضر بر روی نسخه‌ی دوم این سری یعنی Star Wars: Battlefront 2 تمرکز کرده است و اعلام کرده که در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه‌ی محتوای جدید برای نسخه‌ی نخست آن ندارد.

یکی از طرفداران این عنوان در توییتر از توسعه دهندگان این بازی پرسید که آیا برنامه‌ای برای افزودن شخصیت‌های قابل کنترل توسط هوش مصنوعی به Star Wars: Battlefront دارند یا خیر که با این پاسخ مواجه شد:

در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی محتوای جدید برای Star Wars: Battlefront نداریم.

اگرچه می‌توان اینطور که برداشت که ممکن است در زمانی دیگر شاهد انتشار محتوای جدید برای Star Wars: Battlefront باشیم و استودیوی توسعه دهنده به طور قطع بیان نداشته که دیگر شاهد این مهم نخواهیم بود.

لازم به اشاره است که منظور استودیوی EA DICE عدم انتشار به‌روزرسانی‌های رایج که معمولاً مشکلی از بازی را برطرف می‌کنند نبوده و تنها به محتوای جدید اشاره کرده است. با این که بیش از یک سال از انتشار Star Wars: Battlefront می‌گذرد، اما الکترونیک آرتز و EA DICE همچنان این فرصت را دارند تا به بهبود تجربه‌ی این عنوان بپردازند چراکه هیچ بازی‌ای بی‌نقص نیست.

اگرچه این عدم انتشار محتوای جدید برای بازی مورد بحث باعث ناامیدی خیل عظیم طرفداران آن است، اما خیلی غیرقابل پیش‌بینی نبود چراکه همانطور که مطلع هستید EA DICE در حال حاضر نسخه‌ی دوم آن را در دست ساخت و توسعه دارد. گفته می‌شود که این نسخه برخلاف قسمت قبل، حاوی بخش تک نفره‌ی داستانی است؛ موردی که یکی از گلایه‌های خریداران قسمت نخست آن محسوب می‌شود. الکترونیک آرتز بیان داشته که Star Wars: Battlefront عنوانی به مراتب بزرگتر و هیجان‌انگیزتر از قسمت پیشین آن است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید