تصاویر رسمی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Bandicoot 2 به بیرون درز کرد

اگرچه بازی Crash Bandicoot N-Sane Trilogy در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۶ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی شد، اما هنوز جزئیات زیادی است که از این عنوان نمی‌دانیم. خوشبختانه اخیراً تصاویر رسمی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Bandicoot 2 به بیرون درز پیدا کرده است که مطمئناً برای علاقه مندان بی‌شمار این مجموعه بازی و شخصیت (کرش)، خوشایند خواهد بود.

با استفاده از Crash Bandicoot N-Sane Trilogy می‌توانیم سه گانه‌ی محبوب و تاریخی Crash Bandicoot را که از سال ۱۹۹۶ میلادی راه خود را به کنسول‌های پلی‌استیشن باز کرد، تجربه کنیم.

به لطف یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی که توانسته به برخی تصاویر رسمی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Bandicoot 2 دست پیدا کند، شاهد چهار تصویر جدید از این بازی هستیم؛ پیش از این نیز تصاویری از این عنوان از سوی وب‌سایت گیم‌اینفورمر منتشر شده بود. همانطور که مطلع هستید سونی تاکنون تنها تصاویر و ویدئوهایی از نخستین نسخه‌ی Crash را منتشر کرده است و خیلی به دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی مورد بحث توجه کرده است.

برخلاف نمایش‌های نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت اول این سری محبوب، تصاویر رسمی درز پیدا کرده از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت دوم، بیشتر با حال و هوای اصلی این عنوان را به نمایش می‌گذارند؛ موردی که به طور طبع بیشترین درخواست را از سوی طرفداران دارد.

شایان ذکر است که مجموعه‌ی Crash Bandicoot N-Sane Trilogy، شامل سه بازی نخست سری محبوب Crash Bandicoot می‌شود که پیش از این برای نسل اول کنسول‌های پلی‌استیشن منتشر شده بود.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه‌ی Crash Bandicoot N-Sane Trilogy مشخص نشده است؛ اما طبیعتاً در روزهای آینده و به احتمال بسیار زیاد در نمایشگاه E3 2017، شرکت سونی ضمن انتشار جزئیات بیشتر از این مجموعه، تاریخ انتشار این عنوان مورد انتظار را اعلام خواهد کرد. جدیدترین تصاویر رسمی Crash Bandicoot 2 را می‌توانید از ذیل ببینید:

12345678910(8 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید