گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

از بربریت تا سلطنت | نقد و بررسی بازی Clash Royale

نقد و بررسی
از بربریت تا سلطنت | نقد و بررسی بازی Clash Royale

شرکت فنلاندی سوپرسل (Supercell) در سال ۲۰۱۲ با رونمایی از بازی Clash of Clans) COC) سبک جدیدی از بازی را وارد دنیای موبایل ها کرد . بازی آنلاین و استراتژیک سوپرسل ابتدا تنها برای سیستم عامل آی او اس (IOS) عرضه شد و پس موفقیت بالای این بازی یک سال بعد ، بازی را برای کاربران اندروید (Android) هم منتشر کرد . پس عرضه بازی های دیگری همچون Hay Day  و Boom Beach به ترتیب در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ، سوپرسل تقریبا بازار سبک استراتژیک و بازی های آنلاین موبایل را به دست گرفت . محبوبیت این سه بازی به قدری زیاد بود که رکورد های زیادی از دانلود گرفته تا درآمد از طریق پرداخت درون برنامه ای (خرید سکه های بازی ، الماس و …) را جا به کرد . بازی اولیه یعنی Clash of Clans کاربران آنلاین زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرد و تبلیغ بسیار خوبی برای بازی های آینده این شرکت بود . سایر بازی های این شرکت به اندازه بازی COC کاربر نداشت و همیشه در یک سطح پایین تر از COC دیده می شدند . پس از سه سال از انتشار آخرین بازی سوپرسل در سال ۲۰۱۶ شاهد عنوانی جدید از این شرکت بودیم . همانند فیلم ها و سریال ها که یک اسپین آف (Spin-Off) (اثر اقتباس شده از یک عنوان شاخص) از خود منتشر می کنند ، سوپرسل هم به نوعی یک بازی فرعی برای COC منتشر کرد . به کار گیری بهترین حالت یک بازی کارتی در قالب شخصیت های دوست داشتنی COC و هیجان بالا باعث شد خیلی زود بازی جدید کلش رویال (Clash Royale) کاربران فعال COC و سایر بازیبازان موبایلی را جذب خود کند . بعد از انتشار بازی ، از طرف کاربران فروشگاه های موبایل (Google Play و App Store) و هم از طرف منتقدان ، مورد تحسین قرار گرفت و زمانی نگذشت که درآمد زایی آن از خود بازی COC بیشتر شد . Clash Royale) CR) در گوگل پلی و اپ استور به ترتیب امتیاز ۴٫۵ و ۴٫۳ از ۵ و در سایت متاکریتیک (Metacritic) هم نمره ۸۶ از ۱۰۰ را دارد . با ما در نقد و بررسی این عنوان همراه باشید .

معرفی عناصر بازی | مجموعه کامل

بازی کلش رویال یک بازی کارتی می باشد و باید با بدست آوردن کارت های جدید و تقویت کارت های قدیمی ، ترکیبی برای حمله خود آماده کنید سپس وارد میدان نبرد شوید . از کارت های بازی ، معرفی را شروع می کنیم . کارت های بازی در چهار سطح مختلف قرار دارند . کارت های معمولی (Common) ، کمیاب (Rare) ، حماسی (Epic) و افسانه ای (Legendary) . شما پس از پیروزی در نبرد ها ، صندوق هایی را بدست می آورید و  هر صندوق حاوی مقداری سکه و یا حتی الماس و تعدادی کارت می باشد . با کارت های خود می توانید ترکیب های حمله جدیدی بسازید و آن ها را ذخیره کنید . امکان ذخیره سازی ۳ نوع ترکیب حمله در بازی وجود دارد . در هر ترکیب ساخته شده می توانید ۸ کارت را قرار دهید . خوشبختانه محدودیتی در قرار دادن نوع کارت وجود ندارد و می توانید از هر نوع کارتی که می توانید در ترکیب استفاده کنید . (برای مثال در بعضی بازی های کارتی نمی توانید بیش از یک یا دو کارت مثلا افسانه ای در یک ترکیب استفاده کنید ، اما در کلش رویال می توانید هر ۸ کارت را افسانه ای بچینید.

بعد از کارت ها به سراخ صندوق های بازی میرسیم . صندوق های بازی در ابتدا ۷ نوع بودند اما در بروزرسانی های بعدی دو صندوق جدید به بازی اضافه شدند . صندوق های رایگان (Free Chest) ، صندوق تاج (Crown Chest) ، صندوق نقره ای (Silver Chest) ، صندوق طلایی (Golden Chest) ، صندوق غول (Giant Chest) ، صندوق جادویی (Magical Chest) ، صندوق فوق العاده جادویی (Super Magical Chest) و در نهایت دو صندوق جدید ، صندوق حماسی (Epic Chest) و صندوق افسانه ای (Legendary Chest) . تمامی صندوق های بازی ویژگی های خاص خود را دارند و می توانید مقدار دقیق کارت ها و مقدار تقریبی سکه و نوع کارت ها را در قسمت توضیحات در هر زمین بازی (Arena) مشاهده کنید .

در بازی کلش رویال علاوه بر کمپ تمرینی اولیه ، ۱۰ زمین بازی وجود دارد که هر کدام بر اساس میزان کاپ های شما در بازی تقسیم بندی شده اند . در هر زمین بازی کارت های جدیدی به بازی شما اضافه می شوند و با پشت سر گذاشتن میدان ها می توانید مقدار سکه های دریافتی خود را از صندوق ها بیشتر کرده و کارت های بیشتری را در Clan خود درخواست (Request) دهید .

در منوی اصلی بازی از سمت چپ به راست به ترتیب بخش های فروشگاه ، کارت ها ، مبارزه ، اجتماعی و تورنمنت مشاهده می کنید . همان طور که مشخص است در فروشگاه می توانید کارت های بیشتری را با سکه خریداری کنید و یا صندوق های ویژه بازی که احتمال دستیابی به آن ها کمتر است را با الماس خریداری کنید . در قسمت آخر هم می توانید الماس های بازی را با پرداخت درون برنامه ای خریداری کرده و یا آن ها را با سکه های بازی معاوضه کنید . در بخش کارت ها هم می توانید ترکیب های دلخواه خود را ذخیره کرده و به نبرد تمرینی بروید و همچنین تمامی کارت های خود را مشاهده کنید .

قسمت اجتماعی و یا قبیله (Clan) سابق می توانید وارد قبایل دلخواه خود شوید و یا یک قبیله جدید یا همان Clan برای خود بسازید . در این بخش همچنین می توانید با سایر اعضا Clan به صورت دوستانه نبرد های تمرینی داشته باشید . از ویژگی های جالب نبرد دوستانه (Friendly Battle) می توان به پخش زنده بازی برای سایر اعضا Clan اشاره کرد .

در بخش تورنمنت هم می توانید در تورنمنت های معمولی و یا چالش های بازی ، رقابت کنید . مهم ترین قسمت این بخش ، بخش جدید Challenge  می باشد که به صورت معمولی دو حالت عادی برای بازی دارد و در صورت ارایه بروزرسانی هایی چالش های جدیدی به بازی اضافه می شود . در بخش چالش ها ، شما باید ۱۲ برد پیاپی را بدست آورید و در این بین اگر ۳ بار شکست خوردید از چالش خارج می شوید . طبیعی است که اگر پیروزی های بیشتری قرار دهید ، سکه و کارت های بیشتری را هم کسب خواهید کرد .

بازی بخش های ریز و درشت دیگری را هم دارد که در صفحه اصلی یا همان Battle به جشم می خورد . مشاهده برترین بازیکنان و قبیله های جهان ، مشاهده بازپخش نبرد های برگذیده و …

گیم پلی و سبک بازی | هیجان انگیز ترین حالت یک بازی کارتی

برای شروع و وارد شدن به نبرد به یک ترکیب نیاز دارید . از قسمت Battle Deck می توانید ۸ کارت به دلخواه درون ترکیب گذاشته تا بتوانید از آن ها در بازی استفاده کنید . پس از انتخاب ترکیب ، در صفحه اصلی با زدن بروی Battle می توانید وارد رقابت با حریف خود شوید . پس وارد شدن به میدان نبرد ، کارت های شما به صورت تصادفی در دسته های چهارتایی در زیر صفحه مشخص هستند و باید با توجه به نیاز و اکسیر (Elixir) موجود ، کارت ها را وارد صحنه بازی کنید . زمان بازی ۳ دقیقه می باشد و وظیفه شما در این ۳ دقیقه تخریب برج ها (Tower) حریف می باشد . با توجه به سطح و لِول شما ، برج ها مقدار پایداری متفاوتی دارند . اگر در پایان ۳ دقیقه نتوانید حریف را شکست دهید و یا با حریف خود در خراب کردن برج ها برابر باشید ، ۱ دقیقه دیگر به عنوان وقت اضافه به شما داده می شود که البته باز هم امکان تساوی وجود دارد . با خراب کردن هر یک از برج ها یک تاج (Crown) بدست می آورید که با کسب ۱۰ تاج می توانید روزی یکبار صندوق تاج (Crown Chest) را باز کنید . کارت های جدید در هر میدان ، ویژگی های منحصر به فرد هر یک از کارت ها و کمیاب بودن کارت های ویژه ، هیجان بازی را بالا می برد و همه بازیکنان را برای کسب مقام های بهتر و نیرو های قوی تر تحریک می کند . به طور کلی نبرد های بازی بسیار جذاب هستند و از هیجان بالایی نیز بهره مند می باشند و تجربه بسیار خوب و لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد . کلید موفقیت در نبرد های کلش رویال انتخاب یک ترکیب مناسب و کاربردی است تا بتواند در برابر هر نوع سربازی مقاومت کند .

گرافیک و موسیقی

بیشتر شخصیت های کلش رویال ، شخصیت های بازی COC می باشند که در این عنوان نمای دیگری از آن ها را خواهیم دید . طراحی شخصیت های COC بسیار ساده و بدون جزییات بود اما در کلش رویال تمامی شخصیت ها دوباره طراحی شده اند و این بار هر یک چهره ای نو به خود گرفته اند . طراحی شخصیت ها بسیار عالی و درجه یک می باشد و هر یک در چهره اصلی و هم نمای روی کارت ، با جزییات بالا طراحی شده اند . زمین های بازی هم طراحی قابل قبولی دارند و مشکل خاصی در طراحی آن ها دیده نمی شود . یکی از ویژگی های تصویری که امکان دارد به زودی به تمامی زمین های بازی اضافه شود ، بخش وقت های اضافه بارانی می باشد . در Arena 9 که به تازگی به بازی اضافه شده در هنگام وقت های اضافه بازی شاهد رعد و برق و باران شدید در بازی هستیم که جذابیت و هیجان آن یک دقیقه را دو چندان می کند . انتظار می رود در آینده با توجه به شرایط فیزیکی هر زمین ، بخش وقت های اضافه جذابی را مشاهده کنیم .

 موسیقی بازی هم همان موسیقی بازی COC می باشد . موسیقی متن بازی و افکت های صوتی هنگام ضربه شخصیت ها و یا هنگام باز کردن صندوق ها کمی بهتر از COC هستند اما به هر حال در دراز مدت این صدا کمی تکراری شده و می تواند شما را مجبور به قطع صدا بازی کند . خوشبختانه در تنظیمات بازی می توانید تنها موسیقی متن ، جلوه های صوتی و یا هر دو آن ها را قطع کنید .

جمع بندی

Clash Royale بدون شک یکی از جذاب ترین بازی های آنلاینی است که می توانید بر روی موبایل خود تجربه کنید .حالت عمودی صفحه نمایش هم کمک زیادی به راحتی شما و بازی با یک دست می کند . کلش رویال یک بازی رایگان است اما سوپرسل سعی کرده با قرار دادن تایم های طولانی برای باز شدن صندوق ها ، ۴ جایگاه دریافت صندوق ، تخفیف ها و بسته های ویژه (شامل صندوق ویژه به همراه سکه و الماس) شما را ترغیب به خرید الماس از بازی کند . دقیقا همان روشی که برای بازی Clash of Clans در نظر گرفته بود . یک بازی رایگان موبایلی به روش هوشمندانه سوپرسل می تواند از بازی های پولی درآمد زا تر باشد . سوپرسل تقریبا هر ماه یکبار با ارایه بروزرسانی کارت های جدید را وارد بازی می کند . کارت های جدید هر دو هفته یک بار به بازی اضافه خواهند شد . در کنار کارت های جدید شاهد تعادل سازی هایی بین کارت ها هستیم و قدرت تخریب و آسیب پذیری کارت ها ممکن تغییر کند . تعادل سازی در میان کارت های جدید بسیار دیر انجام می شود و یا حتی چند ماه شاهد تعادل سازی نیستیم . به همین دلیل همواره شاهد کارت هایی هستیم که در بازه زمانی کوتاهی نقش برگ برنده بازیباز را ایفا می کند . در پایان می توان گفت که Clash Royale از برترین بازی های موبایل در سال ۲۰۱۶ می باشد و نه تنها برای یکسال بلکه همانند Clash of Clans می تواند سال ها در بین بازی های موبایل شما باشد .

12345678910(19 رای, میانگین آرا 6٫05 از 10 )
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

 1. morteza543 گفت:

  اقا خواهشا نظرمو تایید کن.یه سوال دارم هیچ جوابشو نمیدونن.من ایکس باکس وان دارم.قبلنا برای اینکه فایل های سیو بازی بالا بیاد باید یه لحظه به نت وصل میشدم اما از وقتی یه حالت automatically sign in رو فعال کردم بدون نت سیوها بالا میاد.حالا میخاستم ببینم باگه یا واسه بقیه بچه هایی که ایکس باکس وان دارن اینجوریه؟یه سوال کوجیک دیگه دارم و اینکه غی ر از فروشگاه گیم شیرینگ راه ارزونتری واسه تهیه بازی ایکس باکس وان سراغ دارن؟ممنون میشم تایید کنید ادمین Smile

  18Thumb up 1Thumb down
 2. Assassin's Creed گفت:

  کلا بهتره سمت اینجور بازیا نریم.یک مدت داداشم بازی میکرد کلا این بازی اعتیاد اوره و وقت ادم رو هدر میده.

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 80Thumb up 10Thumb down
  • mohireza گفت:

   Grin باورتون بشه یا نه من سمت این بازیا رفتم و تا الان هم به هیچکدوم از بازی های موبایلی معتاد نشدم چون واقعا چیز خاصی توی ۹۹ درصدشون وجود نداره به اسم داستان و فقط گیم پلی هستش که واسه من در درجه ی دوم اهمیت قرار داره ROTFL

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 57Thumb up 13Thumb down
  • ali 110 gamer گفت:

   با کمال احترامی که برای طرفدارای این سبک قائلم ، این بازی ها فقط برای کسب درآمدهای خیلی زیاد و خالی کردن جیب فرد « معتاد » ساخته میشه و چیزی جز اتلاف وقت برای گیمر نداره
   (در مقایسه با خیلی از بازی های دیگه که خیلی آموزنده تر و کم آسیب تره Frown Frown Frown Frown Frown Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral )

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 61Thumb up 19Thumb down
  • Star-Lord گفت:

   اگر طرف عقل داشته باشه هیچ وقت معتاد نمیشه….معمولا کسایی معتاد این بازیها میشن که افراد بیکاری هستن(اکثرا).منظورم هم از بیکار این نیست که طرف مهندس باشه معتاد نمیشه.هرکاری مثل درس ,دانشگاه,باشگاه و……
   خانواده میاد واسه بچش گوشی میگیره تا سروصدا نکنه بعد بچه معتاد اینجور بازی ها میشه…..و جالب تر اینه که همون خونواده میاد شکایت میکنه که این بازیو فیلتر کنین…….آخه کسایی که معتاد این بازی نیستن و فقط برای سرگرمی بازی میکنن چه گناهی کردن Thinking

   32Thumb up 3Thumb down
 3. mohireza گفت:

  خب درواقع هیچوقت سمت عناوین سوپرسل نرفتم یعنی رفتم ولی زیاد نتونستم بمونم پاشون برخلاف باقی دوستان و اطرافیانم… همین کلش رویال رو هم با اینکه من اولین نفری بودم که به بقیه ی دوستام معرفیش کردم ولی بعد یه مدت دلمو زد و پاکش کردم و همه هم میگفتن چون نمیتونم حرفه ای بازی کنم و بد شانسم و اینا کنار گذاشتمش اما بر خلاف همه ی این ها و با عذرخواهی از تمامی شما عزیزان طرفدار این عنوان و دیگر عناوین سوپرسل این بازی یه نقص داشت و اون هم این بود که نمیتونست منو راضی کنه از خودش (همچنین دوتا بازی دیگه ی این ناشر یعنی coc و BB) این بازی ها برام جذابیت چندانی نداشتن و به نظرم فقط برای سرگرمی چندساعته ساخته شده بودن و هیچوقت هم نتونستم بفهمم که چرا مثل بقیه نتونستم خودمو تو دنیای این بازی ها غرق کنم -هرچند خودم چندساله که دارم یه بازی آنلاین که حدود یک چهارم کلش آف کلنز حجم داره به اسم teeworlds رو انجام میدم و هنوز هم با همون ذوق و شوق بار اول واردش میشم!) اما خب همون چند روز تجربه ی من هم از این بازی کاری کرد که تحسین کنم سوپرسل رو بخاطر ترکیب چندتا بازی با هم و ساخت یه چنین عنوانی با پس زمینه ی کلش آف کلنز و یسری شخصیت جدید Grin Yes

  10Thumb up 11Thumb down
 4. Saleh98 گفت:

  ممنون از نویسنده،
  یکم معتدل نیست از نظر تقسیم کارت های افسانه ای ولی من از این بازی لذت بردم، هنوزم بازی میکنم، مثل coc وقتگیر نیست کلنم PERSIAN KING
  این آدرس کلنم : #GPP8LL
  خوشحال میشم بیایین

  12Thumb up 9Thumb down
 5. هرگز یک اسپارتان را تهدید مکن گفت:

  بازی خوبیه بعضی وقتها بازیش میکنم Grin ولی لامصب خیلی کم لجندری میده.من لول ۱۰ ام ولی فقط سه تا لجندری دارم Big Frown

  16Thumb up 4Thumb down
 6. soheil گفت:

  نقد خوبی بود بازیه قشنگیه حداقل از کلش او کلنز بهتره حریفت تا دقیقه اخر دفاع میکنه ولی تو کلش همچین خبری نیس و ی نکته ایی رو بسیار خوب گفتین توضیع نامناسب کارتا واقعا خیلی بد کارت میده منی که لول ۱۰ هستم هنو ی کارت لجنداری ندارم
  نمره هشت هم حقش بود ممنون

  9Thumb up 2Thumb down
 7. اصلا با این بازی حال نکردم . یک بار لولم تا ۸ رسید پاک کردم الان یه لول ۶ دارم کسی خواست جیمیلشو بده بدم بهش Neutral بازی اندروید فقط fallout shelter Cool Yes

  10Thumb up 4Thumb down
 8. سلام. ممنون بابت نقدتون. نقد بازی hearthstone رو هم اگه میشه بذارید

  10Thumb up 1Thumb down
 9. Alireza_yoo گفت:

  من دو سال معتاد کلش بودم زندگیم منحل شده بود برای بازی ps4 فروختمش بهترین کار زندگیم بود تو زمینه بازیااز دستش خلاص شدم اصلا سمت اینجور بازیا نرید خیلی چرتن نه داستان نه استراتژی ک بهش میگن استراتژی و بدتر پلیراش خودشونو پروپلیر میدونن Neutral Neutral

  9Thumb up 3Thumb down
 10. Inside1990 گفت:

  تنها بازی آنلاینی که توی گوشی بازی کردم و دوست داشتم modern combat 5 بود هم مولتی خوبی داره هم کمپینش متنوعه…مولتیش هم رایگانه ولی سرعت اینترنت ۲۵۶ به بالا میخواد تقریبا با سیم کارت غیر ممکنه بشه بازی کرد ولی بسیار معتاد کننده و خوب ساخته شده مولتیش

  9Thumb up 1Thumb down
 11. maximus1370 گفت:

  آقای توکلی عزیز.کاری بسیار زیبا و شایسته تقدیر انجام دادین که یه بازی موبایل رو نقد کردین.متاسفانه الان تو سایت دیوار هم نگاه کنین همه این بازی رو به عنوان بازیای کنسول برای فروش گذاشتن و هر کسی که به یه لول میرسه میزاره برای فروش.بازیای موبایل زیبای زیادی داریم که باید نقد بشن و از این نظر نباید بینشون تبعیض قائل بشیم.بازیایی که گمنام ولی فوق العاده زیبا هستن.خودم بازی موبایل manument vally رو بازی کردم.به شخصه میتونم بگم بهترین بازی بود که تو گوشیم انجام دادم.حتی به جرات میتونم بگم از بسیاری از بازیای بی محتوای الان که برای کنسول ها و پی سی عرضه می شه هم زیباتره.اگه قراره نقد کنین همه بازیای زیبای موبایل رو در نظر بگیرین.

  2Thumb up 0Thumb down
 12. User0336 گفت:

  داداچا فورزا کرک شد…تو سایت skidrowgames هست ولی cpy نیس به نظرتون معتبره؟؟
  من چون نتم ذغالیه جرات دانلودشو ندارم از دوستان شب زنده داری که نت خوبی دارن خواهش میکنم برن دانلود کنن ببینن چه جوریاس Big Smile

  1Thumb up 0Thumb down
 13. dan tornado گفت:

  سلام
  کی nioh رو نقد میکنید Question

  1Thumb up 1Thumb down
 14. Cell گفت:

  آقای توکلی دستت درد نکنه خوب بود

  3Thumb up 3Thumb down
 15. Cell گفت:

  Clash Royale
  بهترین بازی آنلاین کارتی برای موبایل هست
  همیشه روی گوشیم نصب هست و هر روز بازی میکنم
  رقابت با دوستان در قبیله واقعا جالب هست
  حتما تست کنید وقت آنچنانی همه نمیگیره
  فقط Royale
  تازه لول ۸ شدم آرینا ۷

  18Thumb up 13Thumb down
 16. javadsonyfan گفت:

  ۱۰۰در۱۰۰ hearthstone از این بهتره
  دوستانی که بازی می کنن بتل تگ بدن.

  7Thumb up 4Thumb down
 17. pro gamer2017 گفت:

  ممنون آقای توکلی.من که هیچوقت نتونستم با سری کلش ارتباط برقرار کنم و هیچ جذابیتی برام ندارن.

  5Thumb up 2Thumb down
 18. pvashab4 گفت:

  ماکه ۵ماهه داریم بازی میکنیم لول ۹ ولی دریغ از یه دونه لجندری کارت!!!طرف لول هفته ۴ تا لجند داره. در کل این بازی خیلی حول محور شانس میچرخه! ما که زده شدیم ازش…

  2Thumb up 1Thumb down
 19. Mohammad ali psii گفت:

  مضخرف ترین بازی کل عمرم. اگه بازی از این بدتر پیدا کردبن بگید. نه گیم پلی درست حسابی داره نه گرافیک زیبایی انگار این بازی برای زیر ۱۰ سال درست شده. تازه معتاد کننده ترین بازی ها بازی های شرکت gameloft هستن. اقای رضا توکلی لطف کنید بازی hearthstone رو نقد تا همه بفهمن بازی کارتی یعنی چی.

  2Thumb up 12Thumb down
 20. ((mohammad bh)) گفت:

  ممنون بابت نقد. خیلی سرگرم کنندست ولی اعتیاد داره. من خیلی وقته گزاشتم کنار. یه مشکلی که دارن این بازی ها اینه که هر کی بیشتر پول بده قوی تره و این یکم نا عادلانش میکنه. ولی در,کل خیلی خوبه. ممنون بابت نقد

  0Thumb up 2Thumb down
 21. AMIN-SCORPION گفت:

  بهترین بازی موبایل تا به حال In Love In Love In Love In Love

  6Thumb up 3Thumb down
 22. داستایوفسکی گفت:

  خاک برسر اونی که اینو ساخت .

  6Thumb up 15Thumb down
 23. QUEEN 2017 گفت:

  واقعا بازی مزخرفیه Sick Pissed Off

  1Thumb up 9Thumb down
 24. AMIN-SCORPION گفت:

  دوستانی که شاکی هستند بدونن اصلن به پول و اینا ربطی نداره پیشرفت تو بازی.
  گام اول یه ترکیب خوب و متوازنه که هم بتونی حمله حریف و دفع کنی و هم بتونی خوب و جامع اتک بزنی.

  در کل من خودم الان با ۳ تا اکانت تو کلن خودم که به همین اسم کاربریم اینجاست دارم بازی میکنم و بعد از این همه بازی میگم تمرکز و تصمیم درست و عجله نکردن کلید پیروزیه.

  لجند هم مهم نیست مهم اینه سبک بازی و مهره هایی که به ترکیبتون میخوره رو فقط lvl up کنید و عضو یه کلن فعال باشید.

  در کل میگم رویال کاملن مشابه شطرنجه و به جرات میگم افراد کم هوش توش هیچ شانسی ندارن.

  6Thumb up 1Thumb down
 25. Obsidion گفت:

  کاری با اعتیاد و خالی کردن جیب مردم ندارم – این بازی یه چالش مغزی بسیار حرفه ای فقط رویال این خاصیتو داره توی بازیهای سوپر سل – امیدوارم بازی بعدش از این هم بهتر بشه Yes

  8Thumb up 0Thumb down
 26. Black_Wolf گفت:

  Clash پرطرفدار تر از این بازیه اما تنها عیب این بازی کسب درآمد بسیار و سود کلانه که هیچ اهمیتی برای گیمر قایل نیست و فقط دنبال پوله.

  0Thumb up 5Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت