تماشا کنید: تریلر زمان انتشار بازی Sniper Elite 4 منتشر شد + جزئیات سیزن پس

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵

چندی پیش تریلر زمان انتشار و یا به اصطلاح لانچ تریلر بازی Sniper Elite 4، منتشر شد.

تقریبا ۳ روز دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Sniper Elite 4 زمان باقی مانده که ربلیون دولوپمنت (Rebellion Developments)، تریلر زمان انتشار این بازی + اطلاعاتی از سیزن پس این عنوان را منتشر کرده است. طبق گفته‌های سازندگان، سیزن پس بازی Sniper Elite 4 با قیمت ۳۵ دلار عرضه خواهد شد که ویژگی‌های زیر را دارا می‌باشد:

  • Target: Führer: یک مرحله از بخش داستانی یا کمپین که به یک زیر دریایی مدیترانه نفوذ خواهید کرد و در این مرحله با هیتلر مواجه خواهید شد.
  • سه مرحله جدید برای بخش داستانی که سازندگان در آن نوع فرار کردن کارل فربورن (Karl Fairburne)، از ایتالیا را برای بازیکنندگان طراحی کرده اند.
  • سه پک گسترش دهنده: در این قسمت، سه اسلحه جدید و هشت طرح برای اسلحه‌های مختلف به همراه دو شخصیت جدید برای بخش Co-op به بازی اضافه خواهد شد که البته در کنار آن، مرحله داستانی جدیدی منتشر می‌شود.
  • بقیه موارد اضافی: سه شخصیت برای بخش Co-op، اسلحه‌های معروف جنگ جهانی که برای ارتش متفقین بوده، سلاح‌های سرد برای مبارزات نزدیک و تن به تن + تجهیزات لازم، صدا خفه کن برای بعضی از اسلحه‌ها.

همچنین توسعه دهندگان اعلام کردند که تمامی ماد‌ها و نقشه‌های بخش چند نفره یا مولتی پیلر بازی، حتی برای کسانی که دارای سیزن پس این عنوان نیستند، بعدا و در زمان‌های معینی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

عنوان Sniper Elite 4 سه روز دیگر یعنی ۱۴ فوریه مصادف با ۲۶ بهمن ماه، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، عرضه می‌شود.

هم اکنون می‌توانید لانچ تریلر این عنوان را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید