Take-Two: بازی Red Dead Redemption 2 رقیبی برای GTA Online نخواهد بود

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵

در جریان یک تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت Take-Two- شرکت مادر راک‌استار (Rockstar)- یعنی استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، وی به پرسش‌هایی پیرامون بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 پاسخ داد. اگرچه بار دیگر وی در خصوص انتشار اطلاعات جدیدتر از این بازی طفره رفت و جزئیات بیشتر را به خود شرکت راک‌استار واگذار کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

زلنیک اعلام کرد که در سال نخست عرضه‌ی Red Dead Redemption حدود ۸٫۵ میلیون نسخه از آن را به خرده‌فروشی‌ها ارسال کرده‌اند و در نهایت این رقم را به ۱۵ میلیون نسخه افزایش داده‌اند. اگرچه وی آمار مشخصی از میزان انتظار از فروش بازی Red Dead Redemption 2 به اشتراک نگذاشت اما اعلام کرد که در خصوص پتانسیل بالای این بازی و فروش موفقش در بازار و همچنین بخش آنلاینش، بسیار هیجان زده است.

همچنین در ادامه‌ی این تماس تلفنی از وی در خصوص بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 و GTA Online و رقابتی که بین این دو در بین بازیکنان ایجاد خواهد شد، پرسیده شد که وی پاسخ داد:

من علاقه دارم که بگویم سرگرمی همانند یک حیوان غیر معمول است، رقابتی بین خواص یک سرگرمی با خواص یک سرگرمی دیگر وجود ندارد. شما هرگز نیازی به سرگرمی ندارید. سرگرمی چیزی است که شما می‌خواهید آن را داشته باشید، اما یک نیاز برای شما تلقی نمی‌شود. اگر زمانی چیزی در بازار نظر شما را به خود جلب نکند، هیچ دلیلی برای رفتن به سویش و گرفتنش نیست؛ و اگر چیزهای مختلفی نظرشما را به خود جلب کنند و مصرف کننده‌ی مشتاقی باشید، به مصرف همه‌ی آن چیز‌ها خواهید پرداخت.

وی ادامه داد:

بنابراین، من فکر می‌کنم که هیچ رقابت پویایی بین عناوین آینده‌ی ما وجود نخواهد داشت، به جز این حقیقت که موفقیت ما بسته به میزان کیفیت [محصولاتمان] است. بنابراین من فکر می‌کنم که موفقیت [Red Dead Redemption 2]، که انتظارات بالایی نیز از آن می‌رود، بستگی به کیفیتش دارد و از سوی دیگر موفقیت مداوم Grand Theft Auto Online نیز بستگی به کیفیت فوق‌العاده‌ی آن دارد.

زلنیک همچنین در خصوص محتویات آنلاین بازی‌های خود از جمله Red Dead Redemption نیز صحبت‌هایی کرده است که از این نشانی می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 پائیز سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. راک‌استار تاکنون صحبتی در خصوص نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید