تماشا کنید: تریلر و تصاویر جدیدی از عنوان Get Even منتشر شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰

اولین اطلاع رسانی برای عنوان Get Even، در ژانویه سال ۲۰۱۴ توسط توسعه دهنده لهستانی یعنی؛ د فارم ۵۱ (The Farm 51) انجام شد. حالا و پس از گذشت سه سال از آن زمان، این توسعه دهنده و هم‌چنین شرکت باندایی نامکو (Bandai Namco) اعلام کردند که این عنوان ترسناک سورئالیستی بلاخره قرار است تا در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه شود.

به علاوه اعلام تاریخ عرضه‌ی این عنوان، هر دو شرکت یعنی فارم ۵۱ و باندایی نامکو، یک تریلر داستانی نیز برای این عنوان عرضه کرده‌اند. گفته می‌شود که این تریلر نه تنها سبک داستان این عنوان را برای شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید مزه این داستان را بچشید، بلکه در این ویدئو به گشت و گذار در جهان سورئالیستی و مخالف عرف این عنوان نیز می‌پردازید.

ممکن است که شما درباره‌ی این عنوان تاکنون چیزی نشنیده باشید، پس ما برای شما اطلاعات کلی از این عنوان را در ادامه قرار می‌دهیم.

کول بلک (Cole Black) یک مرد با کلی سؤال است؛

یا شاید هم دیگران اینطور می‌گویند.

وقتی که او در یک پناه‌گاه قدیمی متروکه به هوش آمد، تنها خاطره‌ای که در ذهنش وجود داشت، تلاش برای کمک به دختری بود که یک بمب به قفسه سینه‌ی او بسته شده بود. بقیه‌ی ذهنش فقط فضاهای خالی است و چیز دیگری را به یاد نمی‌آورد.

با تکنولوژی عجیبی که در اختیارش دارد و با سرش ترکیب شده است، او می‌تواند ذهن و حافظه دیگران را بخواند و آن‌ها را نمایش دهد. به وسیله‌ی این تکنولوژی به سفری تاریک در اعماق ذهن خودش می‌پردازد؛ برای یافتن حقیقت و گذشته‌ی راستین‌اش. برای یافتن چیزهایی که اتفاق افتاده است، و برای پاسخ به دو سؤال ساده:

“تو چرا آنجا بودی؟” و “آن دختر چه کسی بود؟”

هنوز قیمتی برای این عنوان مشخص نشده است. در ادامه شما می‌توانید تریلر و تصاویر جدید منتشر شده از این عنوان را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید