بسته ۵۸ گیگی Fallout 4 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی قابل دریافت است

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵

Fallout 4 از همیشه بهتر دیده خواهد شد…اگر رایانه شما کشش آن را داشته باشد. بسته بهبود گرافیکی Fallout 4 برای رایانه‌های شخصی هم‌اکنون در استیم قابل دریافت است. خودتان را برای یک سورپرایز بزرگ آماده کنید. شما می‌توانید از اینجا این بسته که به بهبود بافت‌های گرافیکی بازی کمک خواهد کرد را دریافت کنید. همانطور که قبلا اعلام شده بود این بسته کمی تپل به نظر می‌رسد؛ ۵۸ گیگ فضا بر روی هارد درایو خود آماده کنید. شرح چیز‌هایی که این بسته به همراه دارد، از این قرار است: اراضی Fallout 4 را با این بسته بهبود گرافیکی، به گونه‌ای تجربه کنید که تا به حال ندیده‌اید. از ساختمان‌های لعنتی لکزینگتون تا سواحل بندر بوستون و هر چیز دیگری که ما بین آن‌هاست و هر منطقه دیگری از این بازی با این بسته به نهایت حد گرافیکی خود رسیده‌اند.

اگر این بسته را به بازی خود اضافه کردید اما دوست داشتید بافت‌های محیط را به حالت قبل برگردانید، می‌توانید از طریق منوی Fallout 4 این کار را انجام دهید.

از دیگر اخبار Fallout 4 می‌توان به این اشاره کرد که شرکت بتسدا به زودی یک به‌روزرسانی برای نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Fallout 4 منتشر خواهد کرد که پشتیانی از پلی‌استیشن ۴ پرو به آن اضافه خواهد شد. شرح مختصر و مفیدی بود از تغییرات و آنچه که باعث بهبود این بازی می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید