نویسنده‌ی عناوین Destiny و Halo 2 در حال کار بر روی داستان بازی Crackdown 3 است

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۰

گرچه می‌دانیم بازی Crackdown 3 روایتگر اتفاقات پس از داستان نسخه اول این فرانچایز بوده و به گونه‌ای ماجرایی جایگزین داستان Crackdown 2 می‌باشد، تا به حال تمرکز هیچ یک از تریلرهای منتشر شده از این عنوان بر روی داستان آن نبوده است و به جای آن ناشر عنوان، یعنی مایکروسافت استودیوز و سازندگانش Sumo Digital ، Reagent Games و Cloudgine قول یک بخش چندنفره شگفت انگیز با محیطی تخریب پذیر را داده‌اند. اما این بدین معنا نیست که سازندگان در تلاش ساخت بخش داستانی برای Crackdown 3 نیستند.

به تازگی، جوزف استیتن که نویسندگی بازی‌هایی چون Destiny و Halo 2 را برعهده داشته و همچنین نویسنده‌ی رمان پرفروش روزنامه‌ی نیویورک تایمز به نام Halo: Contact Harvest است، در توییتر خود تایید کرد در حال کار بر روی این عنوان می‌باشد. همچنین مدیر نوآوری Microsoft Studios Global Publishing تایید کرد استیتن «دیروز کارهایی [بر روی Crackdown 3] انجام داده است» و قرار است به زودی با تیم انگلیسی سازنده‌ی عنوان دیدار کند.

استیتن همچنین در پاسخ به کاربری که پرسیده بود ساخت بازی در چه حال است گفت توسعه روند خوبی را در پیش گرفته و تجربه‌ی این عنوان بسیار لذت بخش خواهد بود.

در کل بسیاری از اینکه استیتن که بر روی ساخت ویدیوهای سینمایی سه تا از عناوین فرانچایز Halo را برعهده داشته، در حال صرف استعدادهای خود برای Crackdown 3 است خوش حال بوده و عقیده دارند وی پتانسیل زیبایی داستان را افزایش می‌دهد؛ اما این درحالیست که برخی دیگر داستان بازی Destiny را نامنسجم و گیج کننده شمرده و این نگرانی را دارند وی این ضعف را با خود به داستان Crackdown 3 منتقل کند.

بازی Crackdown 3 در سال جاری میلادی به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید