جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ Resident Evil 7 در صدر

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴

بازی Resident Evil 7 محصول شرکت کپکام توانست در این هفته جایگاه خود را در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا حفظ کند. این جایگاه از نتایج به دست آمده در هفته اول فوریه است. در ادامه با ما همراه باشید.

با وجود انتشار بازی‌های متعدد صدر جدول همچنان تغییری نداشته و اکثر بازی‌ها همان‌هایی هستند که در هفته قبل هم بودند. بازی Grand Theft Auto V هفته را در رتبه دوم به پایان رساند در حالی که FIFA 17 یک پله صعود کرد و به رتبه سوم رسید و Hitman: The Complete First Season نیز جایگاه خود را در رتبه چهارم پیدا کرد.

بازی‌های Call of Duty: Infinite Warfare و Rocket league و Battlefield 1 جایگاه خود را به ترتیب در رتبه پنجم ششم و هفتم حفظ کردند. Final Fantasy XV نیز به جدول ۱۰ بازی برتر برگشت و از رتبه ۱۵ به ۸ رسید و بالاتر از WWE 2K17 ایستاد که رتبه نهم را داراست. شکی نیست که رویداد رویال رامبل در جایگاه WWE 2K17 بی‌تاثیر نبوده است و این رویداد باعث تجدید حیات این سری شد. در انتهای جدول نیز می‌توانیم بازی Mafia 3 را ببینیم که رتبه دهم را داراست.

در ادامه میتوانید نگاهی دیگر به جدول ۱۰ بازی برتر بریتانیا بیاندازید و البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که نتایج این جدول بدون احتساب نسخه‌های دیجیتالی از این بازی‌هاست بنابراین ممکن است کمی جابجایی در رتبه‌ها به چشم بخورد.

  1. Resident Evil 7: Biohazard
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 17
  4. Hitman: The Complete First Season
  5. Call of Duty: Infinite Warfare
  6. Rocket League
  7. Battlefield 1
  8. Final Fantasy XV
  9. WWE 2K17
  10. Mafia III

پر فروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته

پر فروش‌ترین بازی‌ها به تفکیک پلتفرم

پر فروش‌ترین بازی‌ها در پلی‌استیشن ۴

پر فروش‌ترین بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید