تماشا کنید: تریلر جدید عنوان The Frostrune

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷

توسعه‌دهنده نروژی گریمنیر مدیا (Grimnir Media) با عنوان The Frostrune با تاریخ کشور خودش بیعت کرد.

این عنوان که در سبک کلاسیک اشاره و کلیک ساخته شده است، دارای محیطی مربوط به عصر وایکینگ‌ها است و عناصر زیادی دارد که به تاریخ کشور نروژ مربوط است. این عنوان اخیرا برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک بر روی استیم قرار گرفت، هم‌چنین این عنوان برای تلفن‌های همراه نیز عرضه شده است و بر روی فروشگاه‌های تلفن‌های همراه قرار گرفته است.

داستان این بازی، ماجرای بقای افرادی است که از غرق شدن کشتی جان سالم به در برده است. آن‌ها خودشان را به جزیره‌ای می‌رسانند که این جزیره با وجود این‌که اخیرا ساکنانی داشته است، ولی اکنون سکوت ترسناکی تمام این جزیره را فرا گرفته است. آن‌ها مجبورند تا در وحشت زندگی کنند و هم‌چنین با سخنان باستانی و گورستان‌های متعددی در جنگل ضخیم و وسیع نزدیکشان برخورد دارند.

عنوان The Frostrune شامل معماهایی است که حول محور اسطوره شناسی و تصورات اسکاندیناوی تنظیم شده است. تمام تصاویر پس زمینه، نقاشی‌های قدیمی هستند که توسط دست کشیده شده‌اند؛ هم‌چنین تمام آثار مهمی که در این عنوان پیدا می‌کنید، از منابع باستان‌شناسی گرفته شده‌اند. این عنوان همچنین از لهجه مردمان گذشته اسکاندیناوی استفاده می‌کند.

بقیه مواردی که توسط گریمنیر مدیا تلنت به آن‌ها توجه شده است را می‌توانید در ادامه بخوانید:

  • داستان غنی – عنوان The Frostrune از داستان سرایی باستانی اسکاندیناوی استفاده می‌کند. این نوع داستان سرایی، پر است از جادو، افسانه‌ها و هم‌چنین افسانه‌ها و روایت‌های قومی مشترک وایکینگ‌ها.
  • نقاشی‌های دستی – هنر زیبا و کار دست و همچنین موسیقی اصیل مربوط به عصر وایکینگ‌ها، محیط متروک اسکاندیناوی عنوان The Frostrune را برای شما به زندگی واقعی وارد می‌کند.
  • معماهای چالش برانگیز – در حین گشت و گذار در محیط غنی این عنوان، شما معماهای مربوط به این جزیره متروک را حل خواهید کرد. با استفاده از اشیائی که پیدا کرده‌اید، این معماها را حل کنید.
  • دقت داستانی در زمینه فرهنگی و تاریخی – یک محیط اسکاندیناوی معتبر که عناصر آن از داخل افسانه‌ها و فرهنگ عامه گرفته شده‌اند. در این عنوان از لهجه قدیمی اسکاندیناوی به همراه زیرنویس استفاده شده است. تمام وسایل به طور صادقانه از منبع باستان‌شناسی، در محیط این عنوان قرار گرفته‌اند و ساخته شده‌اند.

این عنوان با قیمت ۹٫۹۹ دلار در استیم به فروش می‌رسد؛ ولی اگر این عنوان را قبل از تاریخ ۹ فوریه خریداری کنید، ۱۰% تخفیف را دریافت خواهید کرد. این عنوان همچنین بر روی  فروشگاه آی‌تونز و فروشگاه گوگل پلی، به ترتیب با قیمت ۴٫۹۹ دلار و ۶٫۴۹ دلار به فروش می‌رسد.

این عنوان واقعا جذاب است، مخصوصا تصاویر پس زمینه آن؛ و هم‌چنین با توجه زیادی که تیم توسعه‌دهنده این عنوان بر روی این عنوان گذاشته است، جزئیات تاریخی در این عنوان واقعا چشمگیر هستند.

امیدواریم که داستان این عنوان نیز مانند دیگر عناصر آن، غنی باشد.

شما می‌توانید تریلر این عنوان را در ادامه تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید