هیدئو کوجیما: فعلا قصد ساخت Death Stranding 2 را ندارم

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۲

به تازگی و طی گفت و گویی جدید در رویداد RTX Sydney، هیدئو کوجیما اعلام کرده است که فعلا قصد ساخت Death Stranding 2 را ندارد.

جدیدترین ساخته یکی از بزرگان صنعت گیم، یعنی استاد هیدئو کوجیما، بازی Death Stranding می‌باشد که طرفداران زیادی هر روز منتظر انتشار اخبار و اطلاعاتی جدیدی از این عنوان هستند، عنوانی که تا الان همه را با راز و رمز‌های زیادی از خود درگیر کرده است و معلوم نیست این‌بار هیدئو کوجیما، چه خوابی را برای بازیکنان دیده است.

پیرامون رویداد RTX Sydney، یکی از افراد معمولی حاظر در آن جا، سوالی در مورد ادامه دادن بازی Death Stranding مطرح کرد و از کوجیما پرسید که آیا قصد ساخت نسخه دوم را دارد یا خیر؟ اما کوجیما پاسخ داد که فعلا قصد ساخت Death Stranding 2 را ندارد و اصلا به آن فکر نمی‌کند. ولی هیدئو کوجیما افزود که اگر نسخه اول در نظر بازیکنان و هوداران مناسب و مطلوب به نظر بیاید، آن موقع تصمیماتی برای ادامه دادن این عنوان گرفته خواهد شد.

کوجیما همیشه در این مدت کار خود در صنعت گیم، عناوینی را ساخته که از همه نظر کامل بوده‌اند و توانسته‌اند که بازیکنان را راضی کنند. کامل بودن بازی از نظر کوجیما یکی از اولویت‌های اول در طراحی یک عنوان است که خود همیشه به آن پایبند بوده. کوجیما اضافه کرد که هیچ زمانی قصد ادامه دادن چیزی را ندارد غیر از زمانی که بخواهد آن را با تغییرات بزرگ و بنیادین همراه کند. از نظر کوجیما، بازی‌ها باید با ادامه دار شدن دارای پیشرفت هایی باشند که بازیکنان این پیشرفت‌ها را به خوبی احساس کنند.

وقتی کوجیما یک بازی را ادامه دهد و آن را با پیشرفت‌هایی همراه کند، این امکان وجود دارد که برخی از طرفداران خود که بیشتر نسخه اول را دوست داشتند، از دست بدهد اما به جای آن، طرفداران جدیدی را دریافت خواهد کرد که همیشه به دنبال تغییر و پیشرفت در نقاطی از بازی هستند که بازی Metal Gear Solid 2 می‌تواند مثال خوبی برای این موضوع باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید