تریلر سینمایی بازی Halo Wars 2 هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱

بازی Halo Wars 2 در ماه جاری میلادی به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و به خاطر معروفیت بسیار زیاد فرانچایز Halo انتظار می‌رود مایکروسافت هرچه در توان دارد برای تبلیغ و گسترش این بازی خرج کند و یکی از این اقدامات، انتشار تریلری سینمایی از Halo Wars 2 در هفته‌ی آینده می‌باشد. طبق گزارش Geoff Keighley که به گونه‌ای سلطان رسانه‌ی بازی‌های ویدیویی می‌باشد، این تریلر «محشر» در روز دوشنبه، ششم فوریه منتشر خواهد شد.

همچنین مدیر فروش ایکس‌باکس، آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) به تازگی در توییتر خود علاوه بر اعلام کردن اینکه سورپرایزهای متعددی برای هفته‌ی بعد در راه هستند، از هشتگ #HaloWars2HypeTrainBoardingNow استفاده کرد.

در طی خبری دیگر نیز، مایکروسافت نموداری اینفوگرافیکی از عنوان Halo Wars 2 منتشر کرد که مهم‌ترین دستاوردهای آخرین نسخه‌ی بتا را نشان می‌دهد.

بازی Halo Wars 2 در تاریخ ۲۱ فوریه برابر با ۳ اسفند ماه عرضه خواهد شد که البته کاربرانی که نسخه‌ی Ultimate Edition را خریداری کنند می‌توانند از ۱۷ فوریه، ۴ روز زودتر از بقیه، به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. همچنین شایان ذکر است این بازی تحت عنوان Xbox Play Anywhere می‌باشد، بدین معنا که اگر نسخه‌ی دیجیتالی یکی از پلتفرم هارا خریداری نمایید، نسخه‌ی دیجیتالی پلتفرم دیگر را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد که قابلیت انتقال فایل های ذخیره و اشیومنت‌ها نیز بین آنها وجود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید