اطلاعات جدیدی از به‌روزرسانی جدید کنسول PS4 Pro منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۸

سونی به تازگی از برخی از ویژگی‌های کلیدی به‌روزرسانی جدید نرم افزار کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد اما یک ویژگی کلیدی برای کنسول‌های PS4 Pro نیز در راه است که این کمپانی حرفی از آن نزد و آن هم یک گزینه برای افزایش پردازش بازی‌هایی است که برای PS4 Pro طراحی نشده و یا به‌روزرسانی بهره‌مندی از سخت افزار آن را دریافت نکرده است.

در حالی که تمام عناوین پلی‌استیشن ۴ بر روی PS4 Pro نیز اجرا می‌شوند، بر خلاف ایکس‌باکس وان اس که بازی‌های ایکس‌باکس وان معمولی را با سرعت بیشتری اجرا می‌کند، اگر به‌روزرسانی مخصوصی را دریافت نکنند، از سخت افزار پیشرفته این کنسول بهره نبرده و بدون هیچ تفاوتی اجرا می‌شوند.

همانطور که در اسکریت شات می‌توان دید، نسخه‌ی آزمایشی به‌روزرسانی ۴٫۵۰ دارای گزینه‌ای به نام Boost Mode است که در قسمت تنظیمات و در بخش سیستم قابل دسترسی می‌باشد. در توضیحات این گزینه آمده است:

برخی بازی‌هایی که قبل از عرضه‌ی کنسول PS4 Pro منتشر شده‌اند را با گیم‌پلی ارتقا یافته از جمله تعداد فریم بیشتر تجربه کنید. اگر در حین بازی با اتفاقات غیر طبیعی مواجه شدید این ویژگی را غیر فعال نمایید.

تا به حال چندین ویدیو از طرف کسانی که به این به‌روزرسانی دسترسی پیدا کرده‌اند در اینترنت منتشر شده که در آنها به مقایسه گیم‌پلی در دو حالت خاموش بودن Boost Mode و روشن بودن آن پرداخته‌اند. البته تاثیر این ویژگی بر روی عناوین مختلف، متفاوت بوده و به دلیل اینکه سونی هنوز به طور رسمی از آن رونمایی نکرده، ممکن است در نسخه‌ی نهایی به‌روزرسانی ۴٫۵۰ دیگر شاهد حضور آن نباشیم.

با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد Boost Mode آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید