زمان عرضه عنوان Forma.8 مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

شرکت میکسد بگ (Mixed Bag Games) اعلام کرد که عنوان Forma.8 در تاریخ ۲۳ فوریه برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان، وی‌یو و هم‌چنین بر روی رایانه‌های شخصی توسط استیم؛ عرضه می‌شود.

این عنوان در اصل قرار بود تا در سال ۲۰۱۴ عرضه شود، از زمانی که تیم توسعه‌دهنده این عنوان کارش را بر روی پروژه دیگری آغاز کرد، این عنوان به میزان زیادی تغییر کرده است. مسلما در این مدت عنوان Forma.8 فراموش نشده بود و تیم توسعه‌دهنده در حال کار بر روی این عنوان بود تا این عنوان را به “بهترین بازی ممکن” تبدیل کند.

به علاوه، شرکت میکسد بگ، شروع به همکاری با گروه لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) کرد؛ تا به میزان محدودی نسخه‌ی فیزیکی، برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه کند. جزئیات قیمت و زمان عرضه‌ی آن‌ها به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

محیط بازی یک سیاره تنها است که شما کنترل یک کاوشگر به اسم forma.8 را در دست می‌گیرید. ماموریت شما این است که منبع انرژی مفقود شده که توسط همراهان شما جدا شده است، را پیدا کنید. بازیکنان باید مراحل را پشت سر بگذارند و در طی گذر میان مراحل، در جهان بزرگ این عنوان به گشت و گذار میپردازند و مناطق مختلف جدید را کشف می‌کنند.

در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر تازه منتشر شده از این عنوان را تماشا کنید:

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید