پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ پرو و دایرکت‌اکس ۱۲ از عنوان Sniper Elite 4 تایید شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱

امروز شرکت ربلیون (Rebellion) اعلام کرد که عنوان Sniper Elite 4 بر روی تمامی دستگاه‌های نسل آینده اجرا خواهد شد؛ همانطور که توسط پلی‌استیشن ۴ پرو و دایرکت‌اکس ۱۲، در رایانه‌های شخصی، پشتیبانی خواهد شد.

با استناد به شرکت ربلیون، نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این عنوان همراه با ارتقاء فنی بازی همراه است. این ارتقاء شامل بالا بردن نرخ فریم، بهبود روشنایی، و کاهش مدت زمان بارگذاری می‌شود. شما می‌توانید لیست کامل تغییرات را در زیر مشاهده کنید:

  • بالا بردن نرخ فریم
  • افزایش محدوده دید
  • افزایش سطح بُعد هندسی جزئیات
  • بهبود بخشیدن به روشنایی و سایه‌ها
  • افزایش کیفیت تصاویر پس از بازتاب

کریس کینگزلی (Chris Kingsley)، مدیر ارشد فناوری و هم‌چنین یکی از بنیانگذاران شرکت ربلیون؛ همراه با این اعلامیه، یک بیانیه نیز منتشر کرد. شما می‌توانید متن آن‌ را در ادامه بخوانید:

ما خیلی سخت تلاش کردیم تا عنوان Sniper Elite 4 را به عنوان بزرگ‌ترین و بهترین عنوان‌مان تا کنون تبدیل کنیم؛ و اکنون با قدرت پلی‌استیشن ۴ پرو و همچنین دایرکت‌اکس ۱۲ در رایانه‌های شخصی، ما می‌توانیم این عنوان را برای طرفدارانی که دوست دارند تا بهترین تجربه تک تیراندازی دنیا را داشته باشند، بهتر از قبل ارائه دهیم.

عنوان Sniper Elite 4 قرار است تا در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ در سراسر دنیا برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، عرضه شود. اگر شما اقدام به پیش خرید این عنوان کنید، شما به صورت انحصاری به ماموریت‌ اضافی آن یعنی Target: Führer و همچنین هفت پوسته برای اسلحه خود نیز دسترسی خواهید داشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید