اطلاعات جدیدی از بسته‌های الحاقی داستانی جدید بازی Mafia III منتشر شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۵
بروزرسانی جدیدی برای بازی Mafia 3 منتشر شد

به تازگی سازنده‌ی بازی Mafia III اطلاعات جدیدی از سه بسته الحاقی داستانی جدید این عنوان متشر و تاریخ انتشار آنها را مشخص کرد. اولین بسته الحاقی که !Faster, Baby نام دارد بیشتر پیرامون ماشین‌های سریع و تعقیب و گریز می‌باشد و در آن شما باید کلانتری فاسد را در حومه‌ی New Bordeaux دستگیر کنید. !Faster, Baby در ماه مارس عرضه خواهد شد.

اما در بسته‌ی الحاقی دوم که عنوان آن Stones Unturned است، شاهد حضور کاراکتر اصلی بازی یعنی «لینکن» در کنار مامور CIA «جان داناون» هستیم. و در آخر سومین بسته‌ی الحاقی، به نام Sign of the Times جریان مذهب و مواد در شهر New Bordeaux را به روایت می‌کند. گرچه هنوز اطلاعاتی کمی در مورد دو بسته‌ی الحاقی آخر منتشر شده است، طبق گفته های سازنده، Hanger 13 قصد دارد آن دو را به ترتیب در ماه های مِی و جولای ۲۰۱۷ منتشر کند. در ادامه می‌توانید عکس منتشر شده از این سه محتوای الحاقی را مشاهده کنید.

بسته‌ی الحاقی قبلی مافیا ۳ شامل یک حالت مسابقه‌ای، یک اصلحه‌ی طلایی و چندین لباس جدید بود. این بازی همچنین به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرد تا از سخت افزار قدرتمند PS4 Pro بهره گیرد اما مورد توجه عموم قرار نگرفت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید