نسخه رایگان عنوان Rainbow Six Siege از امروز در دسترس قرار می‌گیرد

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege در دسترسی قرار گرفت

از امروز یک نسخه رایگان از عنوان تیراندازی مشارکتی Rainbow Six Siege برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. اگر در مورد این عنوان کنجکاوید ولی هنوز تصمیم به خرید آن نگرفته‌اید، اکنون وقت خوبی برای تجربه این عنوان است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، در این نسخه تمام نقشه‌ها، حالت‌ها و شخصیت‌هایی که در نسخه کامل این عنوان قرار دارند، وجود دارند. علاوه بر این، عنوان Rainbow Six Siege در آخر این هفته، با نصف قیمت یعنی با ۵۰% تخفیف فروخته می‌شود؛ به این معنی که شما می‌توانید این عنوان را به جای پرداخت ۵۰ دلار، تنها با ۲۵ دلار در این ایام که نسخه رایگان در دسترس است، خریداری کنید.

در ادامه اطلاعات مختصر و مفیدی از این‌که چه زمانی این عنوان بر روی دستگاه‌های مختلف به صورت رایگان عرضه خواهد شد، در اختیارتان قرار می‌دهیم:

آخر هفته رایگان عنوان Rainbow Six Siege

  • رایانه‌های شخصی: از ساعت ۲۱:۳۰ امروز به وقت تهران، تا ساعت ۰۰:۳۰ روز دوشنبه
  • پلی‌استیشن ۴: از ساعت ۲۱:۳۰ امروز به وقت تهران، تا ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه
  • ایکس‌باکس وان: از ساعت ۱۱:۳۱ امروز به وقت تهران، تا ساعت ۱۱:۲۹ روز دوشنبه

بازی‌بازانی که از کنسول‌ها استفاده می‌کنند باید دارای پلی‌استیشن پلاس یا ایکس‌باکس لایو گلد باشند. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان بر روی یوپلی و استیم در دسترس قرار می‌گیرد.

بر اساس اخبارهای دیگر منتشر شده درباره‌ی عنوان Rainbow Six Siege، بسته‌ی رایگان توسعه دهنده بعدی این عنوان یعنی، Operation Velvet Shell در تاریخ ۷ فوریه (۱۹ بهمن) منتشر خواهد شد. این توسعه دهنده که به صورت رایگان عرضه می‌شود شامل یک نقشه جدید به نام Coastline و همچنین دو شخصیت جدید با نام‌های Jackal و Mira خواهد بود.

با استناد به یوبیسافت، عنوان Rainbow Six Siege، اکنون از هر زمان دیگری، با قدرت بیشتری در حال حرکت است؛ و این در حالی است که بیش از یک سال از عرضه‌ی این عنوان می‌گذرد. ناشر این عنوان مدعی شد که عنوان Rainbow Six Siege، به طور مداوم در حال رشد در بین بازی‌بازان است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید