با پیش‌خرید Sniper: Ghost Warrior 3 سیزن پس آن را رایگان دریافت خواهید کرد

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

تقریبا چند ماه تا عرضه بازی Sniper: Ghost Warrior 3 باقی مانده است که به تازگی، اطلاعاتی از سیزن پس این عنوان منتشر شده است.

طبق گفته‌های های سازنده بازی یعنی CI Games، اگر طرفداران این عنوان یکی از نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ یا رایانه‌های شخصی را خریداری کنند، می‌توانند بعد از عرضه نسخه اصلی بازی، سیزن پس این عنوان را به صورت رایگان دریافت نمایند.

افرادی که در آینده دارای سیزن پس این عنوان خواهند بود، دو بسته الحاقی یا محتوای دانلودی جدید با نام‌های The Sabotage و The Escape of Lydia، برای بخش تک‌نفره بازی دریافت خواهند کرد. همچنین این سیزن پس، دو نقشه جدید برای قسمت چند‌نفره، وسیله حمل و نقل جدید، یک اسلحه تک تیر انداز (Sniper Rifle) با نام McMillan TAC-338A و یک کمان کامپوند که در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد را شامل می‌شود.

البته اگر شما قصد پیش خرید Sniper: Ghost Warrior 3 را ندارید، می‌توانید بعدا این سیزن پس را با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار خریداری نمایید.

همچنین اگر شما یکی از کاربران کنسول اکس‌باکس وان هستید، قادر هستید نسخه Limited Edition این بازی را خریداری کنید که البته فقط به محتوای دانلودی The Escape of Lydia و برخی موارد اضافه دیگر که در بالا ذکر شد، دسترسی دارید.

عنوان مورد انتظار Sniper: Ghost Warrior 3، در تاریخ ۱۵ فروردین سال ۹۶، برای پلتفرم های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید