شایعه‌| جزئیات جدید داستانی Destiny 2

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲

احتمالا جزئیات تازه‌ای در رابطه با داستان Destiny 2 به دستمان رسیده‌ است.

یک پست در فروم‌های مگا بلاکی (Mega Bloks) به نظر می‌رسد اطلاعات تازه‌ای در رابطه با داستان Destiny 2 به ما می‌دهد. مگا بلاک یک دسته اسباب بازی به شیوه لگویی است.

این پست به سه دسته اعلام نشده اشاره دارد که در آمازون نیز قبل از اعلام رسمی ظاهر شده‌اند. این سه شامل Cabal Goliath Tank Building Set  Cabal Bruiser Battle Building Set و Aspect Of Glass Building Set است.

دوتای اولی در جهاتی متفاوت بسیار جالب هستند. توضیحات اولی اشاره به قابلیت دیدن داخل آن را دارد که در حال حاظر در بازی نمی‌توانید انچام دهید. در واقع، شما تنها در جنگ با بعضی باس‌ها می‌توانید از Goliath Tank استفاده کنید اما نمی‌توانید آن را به کنترل بیاورید.

سپس چهار اکشن فیگور در سایز میکرو وجود دارد که به همراه این دسته‌هاست و این ایده را به ما می‌دهد که شاید این‌ها به هم‌دیگر مربوطند.Answering Chord اسلحه‌ای است که هم‌اکنون نیز در بازی وجود دارد و برای Destiny 2 نیز ثبت شده است. وجود اکشن فیگورهای فرمانده زاوالا(Zavala) و کابال(Cabal) شاید به این معنی است که Titan Vanguard به شیوه‌ای در نبردی با کابال قرار خواهد گرفت. شاید حتی بتوانیم با او یک Goliath Tank را به فرمان دربیاوریم.

در Destiny هیچ‌گاه در کنار NPCها نجنگیده‌ایم اما با این اطلاعات و همین‌طور اطلاعات مربوط به Cabal Bruiser Battle Building Set به نظر می‌رسد در Destiny 2 شاهد این ویژگی خواهیم بود.

نبرد Bruiser مبتنی بر جنگ بین قدرت نابودکننده Bruiserها و مهارت یک شمشیرزن ماهر است. منظور از شمشیرزن در اینجا لرد شاکس(Shaxx) است که دارای Raze-Lighter است.

یکی از اطلاعات جالب دیگر مربوط به جنگ بزرگ قلعه Hanger است. تا به حال هیچ نبردی در این قلعه صورت نگرفته اما به نظر می‌رسد کابال‌ها در نقطه‌ای از داستان بازی به این منطقه مهم حمله می‌کنند.

این که کابال‌ها یکی از تمرکزات داستانی Destiny 2 است چیزی است که در گزارش‌ها و شایعات دیگر نیز به آن اشاره شده بود.حمله کابال‌ها و یا بتوان گفت هجوم کابال‌ها به قلعه شاید جزء اصلی داستان بازی باشد که با توجه به اهمیت این رخداد چندان دور از ذهن نیست.

در نهایت، دسته The Aspect of Glass کم‌اهمیت‌ترین است. اطلاعات جدیدی به ما نمی‌دهد و کشتی که در آن است نیز از نسخه اول وجود داشته است. Aspect of Glass یکی از جوایز احتمالی برای تکمیل Vault of Glass است.

تا به اکنون بانجی هنوز Destiny 2 را به صورت رسمی تایید نکرده است، چه برسد به این که اطلاعاتی از داستان آن را بدهد.البته چندین مرتبه به این موضوع اشاره کرده‌اند که درحال کار روی یک ماجراجویی Destiny بعدی هستند. احتمالا برای چندین ماه دیگر نیز به صورت رسمی از این عنوان چیزی نخواهیم شنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید