توسعه عناوین جدید در سری Final Fantasy

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴

در حالی که در مراسم ۳۰ سالگی سری بازی‌های Final Fantasy از نسخه جدیدی برای این سری عناوین رونمایی نشد، آقای شینجی هاشیموتو (Shinji Hashimoto) مدیر مسئول این سری در شرکت اسکوئر اینیکس، اعلام کرده که عناوین جدیدی از سری Final Fantasy در حال توسعه هستند.

آقای هاشیموتو در مصاحبه با مجله هفتگی فامیتسو، سخنان زیر را در مورد عناوین در حال توسعه سری Final Fantasy بیان کردند.

فامیتسو: ارائه اخبار و به‌روزرسانی‌های جدید برای عناوین از قبل معرفی شده، تمرکز اصلی در جشن آغازین مراسم ۳۰ سالگی Final Fantasy بود، اما آیا برنامه‌ای برای معرفی عناوین جدید در آینده دارید؟

هاشیموتو: مطمئنا عناوین جدیدی در دست توسعه هستند. آن مراسم صرفا رویدادی جهت آغاز مراسم ۳۰ سالگی این سری عناوین بود، به بیان دیگر یک جشن آغازین. ما از اینجا به بعد، در حال آماده‌ سازی پروژهای متفاوتی هستیم. ما تعدادی معرفی نیز آماده کرده‌ایم – که همه آن‌ها نیز برای کنسول‌های خانگی نیستند.

فامیتسو: امسال سالگرد ۲۰ سالگی عنوان Final Fantasy VII‌ نیز هست، اما…

هاشیموتو: مطمئنا، بی‌خبر نخواهید ماند (خبر‌های بیشتری در راه است)! عملا، من فعلا نمی‌توانم چیزی بگویم، اما شاید خبر‌های از جانب آقای کیتاسه (Kitase) بشنوید.

اگر پوشش خبری ما در مورد مراسم ۳۰ سالگی Final Fantasy را از دست داده‌اید، از اینجا می‌توانید نسبت به مطالعه آن اقدام نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید