بازی DESYNC برای رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۸ فوریه منتشر خواهد شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰

امروز شرکت توسعه دهنده Foregone Syndicate و Adult Swim Games شرکت ناشر بازی DESYNC اعلام کردند که این بازی تک نفره اکشن اول شخص برنامه ریزی شده که در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاوه بر مشخص شدن تاریخ انتشار، آن‌ها یک پیش‌نمایش جدید هم ازین بازی بیرون دادند. اگر تا به حال در مورد این بازی نشنیده‌اید در ادامه بررسی اجمالی از آن داریم.

DESYNC یک بازی شوتر تک نفره اول شخص است که به شما این اجازه را می‌دهد که با خشونت و خلاقیت خود دشمنان را از پای دربیاورید. با انجام خشونت و استفاده از تسلیحات دیجیتالی که در دسترس شماست می‌توانید دشمنانتان را از بین ببرید. بهترین اسلحه‌های خود را بردارید و استادانه حرکت کنید به سمت دشمنانتان و با حرکات خاص این بازی آن‌ها را نابود کنید. می‌نوانید با شات‌گان دشمنانی که روی زمین هستند را به قتل برسانید سپس به سراغ آن دسته که در آسمان هستند بروید و همه دشمنان را نابود کنید. سریع فکر کنید و ترکیب‌های جدید پیدا کنید تا امنیاز خود را به بالاترین سطح برسانید و به جدول برترین بازی‌کنان راه پیدا کنید.

 • بازی شوتر اول شخص با حرکات و واکنش‌های سریع با سیستم مبارزه‌ای منحصر به فرد
 • جدول بازی‌کنان برتر برای اینکه بازیبازان بتوانند میزان پیشرفت خود را ببینند
 • محیط منحصر به فرد با نور‌های درخشان و نئون‌های براق
 • دشمنان با هوش مصنوعی بالا با توانایی‌های دفاعی و تهاجمی عالی
 • اسلحه‌های متنوع با قدرت تخریب بسیار بالا

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • NFS The Run گفت:

  نمیدونستم PC هم کلی بازی انحصاری داره!!!!
  تا بازیهای معروفی مثل فارکرای و اساسین و گوست ریکون دو نید فور اسپید هست من سمت اینجور بازیا نمیرم.و صد البته Just Cause .
  PES هم میزنم به بدن.بدون فوتبال که نمیشه.

  0
  0